Sekmadienio Latvijos WRC įskaitos trileryje įspūdingą pergalę pasiekė Ottas Tanakas

Latvijos ralyje pergale iškovojo K.Rovanpera, tačiau sekmadienį pranašiausias buvo ne jis.
WRC organizatorių „facebook“ puslapyje patalpinta nuotr.
A.Rakausko nuotraukoje užfiksuotas Lenkijos WRC ralis

SS20 (Power stage)

Trileriu virtusioje paskutinėje ralio dienoje vos 0,2 sek. persvara triumfavo Ottas Tanakas.

Žvėriškai nepasisekė ir sirgalių numylėtiniui Martinšui Sesksui, kuris paskutiniame ruože turėjęs techninių nesklandumų neišlaikė P3 vietos bendroje įskaitoje ir nukrito tik į septintą poziciją.

Galutinėje ralio įskaitoje laimėjo K.Rovanpera, P2 liko S.Ogier, o paskutinis ant podiumo lipo O.Tanakas (P3 ralyje).

„Super sekmadienio“ įskaita:

Super sekmadienio galutinės įskaitos rezultatai

SS19

Dar viena O.Tanako pergalė ir estas savo laiku bendroje įskaitoje visiškai susilygino su S.Ogier. Na ir ralio atomazga!

SS18

Šiame ruože pergalę iškovojo jau O.Tanakas ir palypėjo į P2 poziciją sekmadienio įskaitoje.

Tuo tarpu S.Ogier pirmauja „super sekmadienio“ įskaitoje prieš estą pirmaudamas vos 0,9 sek. Atrodo, kad šiandien tarp jų pamatysime gražią kovą.

P3 ruože finišavęs K.Rovanpera atviru tekstu pripažino, kad saugodamas jau atrodytų ranka pasiekiamą pergalę ralyje, nebeleidžia sau rizikuoti taip, kaip šeštadienį.

SS17

Pirmame dienos GR tokį patį laiką kaip ir T.Neuville užfiksavęs E.Evansas (abu nuo GR laimėtojo atsiliko 6,7 sek.) po finišo tik apgailestavo, kad padarė nedidelių klaidelių ir jei ne jos, tikrai galėjo būti greitesnis.

Vėliau startavęs juos abu aplenkė O.Tanakas (P3 ruože), tačiau neužilgo jį patį pranoko optimaliau nuvalyta kelio danga važiavęs S.Ogier (P1 ruože).

P2 ruože finišavęs K.Rovanpera sakė: „Aš stengiuosi būti greitas, tačiau tuo pačiu ir privalau komandai atvežti vakar iškovotus taškus. Kol kas vairuojantys „Toyota“ automobilius yra tarp dviejų greičiausių ir aš tuo tikrai patenkintas.“

Apie tai, kas ralyje vyko šeštadienį galite sužinoti mūsų praeitos dienos apžvalgoje.