Lietuvis buvo vienas iš 30 pretendentų tapti organizacijos kuruojamos programos nariu. Iš viso projekte, vykdomame jau antrus metus, dalyvaus 18 jaunųjų lenktynininkų.
Atranka nuo antradienio iki penktadienio buvo vykdoma Austrijoje. Sportininkų sugebėjimai buvo tikrinami ne tik trasoje, bet ir už jos ribų. Buvo vertinamas ir fizinis, ir psichologinis pilotų pasiruošimas.
„Per keturias dienas stebėjome visus vairavimo įgūdžius. Išskaidėme juos į sudėtines dalis: valdymas vairu, stabdymas, akceleravimas ir kita. Apskritai visi šie vaikinai pademonstravo daug talento“, – pareiškė vienas iš akademijos kuratorių, buvęs „Formulės-1“ pilotas Alexanderis Wurzas. „Juos visus tikrai įmanoma treniruoti, jie gerai supranta, ko mes siekiame. Nekantriai laukiu geros kooperacijos su naujaisiais akademijos lenktynininkais“, – pridūrė jis.
Per 12 mėnesių išdėstytų seminarų metu mokoma vairavimo ir lenktyniavimo įgūdžių, karjeros vadybos bei psichologijos.
Tarp atrinktųjų į projektą yra ir GP3 lenktynių laimėtojas Lewisas Williamsonas, Didžiosios Britanijos „Formulės-Renault“ čempionas Alexas Lynnas, „Formulės-2“ varžybose triumfavęs Ramonas Pineiro bei kiti. Čia gausu ir žiedinėse, ir ralio lenktynėse besivaržančių sportininkų.
Praėjusioje akademijos laidoje buvo šiemet Vokietijos „Formulės-3“ čempionu tapęs Richie Stanaway, IRC ralio serijos titulo laimėtojas Andreasas Mikkelsenas bei vienas „Formulės-Renault 3.5“ pirmenybių Alexanderis Rossi, dalyvavęs ir šią savaitę vykusiuose „Formulės-1“ bandymuose.