Bet ar tai reiškia, jog „Driftas Lietuvoje miręs?“ Dėl to, kad vienose varžybose teisėjai netobulai dirbo ir „nuskriaudė“ Igną Daunoravičių? Drįstu nesutikti.
Lietuvos driftas tai daugiau nei Norbė ir Ignas. Tai visi kiti dalyviai, kurie sėdi per dienas garažuose ir iš to ką turi, gamina savo mašinas, dalyviai, kurių šiuo metu tikrai netrūksta. Taip pat tai teisėjai, kurie tikrai stengiasi daryti viską, kad varžybos vyktų sklandžiai ir tai organizatoriai, kurie rizikuoja darydami didelius, brangius ir toli gražu ne visada pelningus renginius, tad dviems, švelniu susireikšminimu, sergantiems jaunuoliams reiktų pasitikrinti, nuo kada jų nuomonė tapo vedančia.
Šiuo metu Lietuvos drifto čempionatas išgyvena ne pačius geriausius savo laikus ir tai iš esmės yra susiję su trijų organizatorių pasitraukimu iš veiksmo – kontoros, praeitais metais organizavusios „Drift Allstars“, „Rytų Europos drifto čempionatą“ bei „Klaipėda City Drift“ nutraukė savo veiklą.
Gelbėdami situaciją, susitarėme su 1 006 km lenktynių organizatoriais ir jie padarė tai, kas įmanoma: respublikinės reikšmės kelio neužsidarysi „pasibandymams“ ir viaduko neišplėsi, kad tilptų daugiau žiūrovų. Tačiau tam buvo paruošta tikrai kokybiška gyva transliacija, tribūna žiūrovams pastatyta didžiausia, kokia įmanoma. Taip, buvo sudėtingų sprendimų, taip teisėjauti tokiomis sąlygomis buvo faktiškai neįmanoma ir taip – gavosi toli gražu ne geriausias renginys metuose.
Ar dėl to driftas ėmė ir numirė? Ne. Du jaunuoliai liko nuskriausti ir dabar bando atsiimti savo apmaudo minutes, murkdydami sportą į purvą ir rinkdami „Youtube“ peržiūras? Ar nuo to kažkas pajudės geryn? Ar atsiras naujų organizatorių, kurie investuos dideles pinigų sumas į varžybas, kuriose kilus nesklandumams, organizatoriai sumalami į miltus?
Klausimas lieka atviras.