„MotoGP“: Italijoje – šeštoji Marco Marquezo „pole“ pozicija

Marcas Marquezas buvo greičiausias šiandien Misano (Italija) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje ir iškovojo šeštąją „pole“ poziciją šiemet.
Marcas Marquezas
Marcas Marquezas / „Scanpix“ nuotr.

Laisvosiose treniruotėse pirmavęs ispanas buvo laikomas favoritu triumfuoti ir kvalifikaciniuose važiavimuose. Jaunasis sportininkas savo sirgalių nenuvylė.

Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavo Jorge Lorenzo. Tačiau ispanas buvo nustumtas į antrą vietą, kai M. Marquezas vieną Misano trasos ratą įveikė per 1 min. ir 33,404 sek. Lyg to būtų ne gana, jaunasis ispanas važiavo dar greičiau ir pagerinęs trasos rekordą užsitikrino „pole“ poziciją rytojaus lenktynėms.

Puse sekundės nuo tautiečio atsilikęs J. Lorenzo turėjo tenkintis antra vieta. Greta dviejų ispanų rytoj lenktynes iš pirmosios eilės pradės daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi.

Staigmeną kvalifikacijoje pateikė vienintelis į paskutinę važiavimų dalį prasimušęs CTR atstovas Aleixas Espargaro. Ispanas pranoko ne vieną geresne technika lenktyniaujantį varžovą ir iškovojo šeštą vietą.

Rytoj Misano trasoje vyksiančios „MotoGP“ lenktynės prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.