Auditorija užsipildė žaibiškai
Paskelbus „Wolf School“ seminaro registraciją, norinčiųjų dalyvauti šiame renginyje skaičius vos per keletą dienų pasiekė beveik tris šimtus. Taigi, ažiotažo tarp dalyvių – netrūksta. O ką apie šį seminarą ir pasiruošimą jam galvoja lektoriai – Robertas Kupčikas, Remigijus Antanavičius, Jonas Dereškevičius ir Benediktas Vanagas?
Lektorių pasiruošimas
Vienas geriausių Lietuvos lenktynininkų Robertas Kupčikas vesti seminaro sako nebijantis.
„Turiu mokinių, kuriuos mokau lenktyniauti, taigi pasidalinti patirtimi ir pravesti lekciją sudėtinga neturėtų būti, nors stovėti prieš tokią didelę auditoriją – nebus labai jauku“, – sakė R.Kupčikas.
R.Kupčikas, vesiantis seminarą apie „Sąžiningą lenktyniavimą, taisykles ir praktiką“, pabrėžė šios disciplinos svarbą „Wolf Race“ dalyviams.
Neužtenka įveikti greičiausią ratą ar laimėti kvalifikaciją, kad laimėtum lenktynes.
„Neužtenka įveikti greičiausią ratą ar laimėti kvalifikaciją, kad laimėtum lenktynes. Taigi patirtis, kuria dalinsiuosi, bus aktuali kiekvienam lenktyniaujančiam“, – sakė pašnekovas.
Antrojo kurso lektorius, Remigijus Antanavičius, vesiantis paskaitą apie „Lenktynių saugumą“, žadėjo dalyviams daug sistemingos medžiagos ir vaizdinių priemonių.
„Analizuosime saugumo zonas, trasos saugumo bei teisėjavimo klausimus, taip pat lauksime kuo didesnio dalyvių aktyvumo ir bendrų diskusijų“, – sakė lektorius.
R.Antanavičius, LASF saugaus varžybų organizavimo komiteto pirmininkas, taipogi žadėjo apžvelgti „Autoplius Fast Lap“ taisyklių pakeitimus, kurie susiję su lenktynininkų saugumu bei išreiškė didelį norą išklausyti ir visų kitų lektorių pranešimus.
Trečiojo kurso, nagrinėsiančio „Lenktynininko psichologiją“, lektorius – garsus lenktynininkų treneris Jonas Dereškevičius – pokalbį pradėjo girdamas šiuolaikinius sportininkus.
Visgi mūsų dienų lenktynininkai atrodo daug labiau apsiskaitę nei senoji karta
„Apie tokį seminarą galvojau jau labai seniai, ir jam artėjant – džiugu, jog galėsiu pasidalinti savo žiniomis su jaunąja karta – tam skiriu didelį dėmesį. Visgi mūsų dienų lenktynininkai atrodo daug labiau apsiskaitę nei senoji karta“, – sakė J.Dereškevičius.
Lektorius pabrėžė, jog ir „jaunoji“ lenktynininkų karta vis dar neskiria reikiamo dėmesio lenktynių psichologijai.
„Neužtenka vien tiktai spausti akseleratoriaus – lenktynininkas turi suprasti, jog didžiausias konkurentas yra jis pats“, – teigė pašnekovas.
Ketvirtojo kurso lektorius Benediktas Vanagas ves kursą apie „Lenktynininko marketingą“. Didžiulę patirtį turintis lenktynininkas, Dakaro dalyvis ir marketingo specialistas džiaugiasi šia „Autoplius Fast Lap“ organizatorių iniciatyva ir galimybe pasidalinti savo patirtimi bei žada įdomią diskusiją su dalyviais.
„Visa lenktynininko sėkmė glūdi nuosekliame darbe bei nore į tą darbą investuoti visą savo laiką ir pastangas“, – tvirtino B.Vanagas.
Tarp „studentų“ ir patyrę vilkai
Tarp „Wolf School“ seminaro klausytojų sutiksime ne vien tiktai šio sporto naujokus, bet ir ilgamečiu aktyvumu automobilių sporte pasižyminčius lenktynininkus – važiuojančius žiedinėse lenktynėse, drifte, bei renginių organizatorius, kurių susidomėjimas parodo, jog tobulėjimui ribų nėra.
Ruošiantis lenktynininkų akademijai buvo juntamas atšilimas santykiuose su LASF – visgi net trys lektoriai yra LASF tarybos nariai: viceprezidentai B.Vanagas ir J.Dereškevičius, LASF Saugių varžybų organizavimo komiteto pirminininkas – R.Antanavičius.
Nespėjusieji patekti tarp užsiregistravusių dalyvių – neturėtų nusiminti. Visa šio seminaro video medžiaga bus skelbiama viešai.