WRC: Velso ralyje – dar viena S.Ogier pergalė

Čempiono titulą jau užsitikrinęs Sebastienas Ogier ketvirtus metus iš eilės iškovojo pergalę Velso ralyje. Prancūzui pavyko atlaikyti Otto Tanako spaudimą, kuris finišavo antras.
 Sebastienas Ogier su šturmanu Julienu Ingrassia džiaugiasi pergale
Sebastienas Ogier su šturmanu Julienu Ingrassia džiaugiasi pergale / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Itin greitai važiavęs O. Tanakas sugebėjo sumažinti S. Ogier persvarą nuo 33 sek. iki 10 sek. Antrą vietą iškovojęs sportininkas lenktynininkų įskaitoje tik 10 taškų atsilieka nuo „M-Sport“ komandos lyderio Madso Ostbergo, kuris Velso ralį baigė aštuntas.

„Hyundai“ komandos lenktynininkas Thierry Neuville‘is Velso ralį baigė trečias. Belgas lenktynininkų įskaitoje aplenkė „Volkswagen“ pilotą Andreasą Mikkelseną ir pakilo į antrąją vietą.

Šį savaitgalį vykusiame ralyje ketvirtas finišavo kitas „Hyundai“ sportininkas Haydenas Paddonas, o „Citroen“ lenktynininkas Krisas Meeke‘as užbaigė pirmąjį penketuką.

Iki sezono pabaigos likus tik vienam etapui, „Volkswagen“ komanda užsitikrino ketvirtąjį iš eilės čempionės titulą.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi