Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

10 iš eilės: lyderių dvikovą laimėjęs „Bayern“ užsitikrino Bundeslygos trofėjų

Bundeslygos lyderių dvikovoje Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namuose 3:1 sudorojo Dortmundo „Borussia“ vienuolikę ir likus trims turams iki čempionato pabaigos užsitikrino nugalėtojo trofėjų.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Liūto dalį darbo bavarai nudirbo dar per pirmą rungtynių kėlinį, kuriame krito du įvarčiai.

15 min. pasižymėjo Serge'as Gnabry, o 34 min. šeimininkų persvarą padvigubino Robertas Lewandowskis.

Intriga buvo atgijusi po pertraukos, kuomet 52 min. Emre Canas realizavo 11 metrų baudinį. Erdvių puolime turėjusi „Borussia“ pretendavo rezultatą išlyginti, tačiau to nepadarė, o galiausiai už tai brangiai sumokėjo.

83 min. Jamalas Musiala įtvirtino „Bayern“ pergalę ir triumfą šių metų Bundeslygos pirmenybėse.

Miuncheno ekipa vietiniame fronte triumfuoja jau dešimtąjį sezoną paeiliui. Apskritai tai jau 31-asis Bundeslygos trofėjus klubo istorijoje.

Greičiausiai antroje pozicijoje finišuosianti „Borussia“ savo kraityje iš viso turi penkis čempionų titulus, o antrą vietą bus užėmusi jau aštuntąjį sykį.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant