11 metų laukta diena išaus rytoj? „Inter“ iki čempionų titulo trūksta žingsnio

Milano „Inter“ klubas pastarąjį kartą Italijos čempionais tapo 2010 metais, bet jau sekmadienio vakarą „Nerrazzuri“ gali susigrąžinti ilgiau nei dešimtmetį lauktą trofėjų.
Christianas Eriksenas švenčia įvartį
Christianas Eriksenas švenčia įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antonio Conte auklėtiniai „Serie A“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:0 įveikė „Crotone“, o jau rytoj ant jų galvų gali nugulti Italijos futbolo karūna.

82 taškus per 34 rungtynes surinkęs „Inter“ dabar turi 14 taškų persvarą prieš vienintelę lyderį dar galinčią pavyti Bergamo „Atalanta“, bet ir ji neteks net teorinių šansų iškovoti titulą, jei rytoj neiškovos pergalės prieš „Sassuolo“.

Tokiu atveju likus keturiems turams „Inter“ turėtų bent 13 taškų persvarą ir užsitikrintų titulą, kurį pastarąjį kartą iškovojo komandą treniruojant Jose Mourinho.

Krotonėje „Inter“ pergalę išplėšė 69-ąją minutę Christiano Erikseno ir 90+3 minutę Achrafo Hakimi pelnyti įvarčiai. 83-ąją minutę skirtumą galėjo padvigubinti ir Romelu Lukaku, bet belgo tikslus smūgis buvo atšauktas per VAR peržiūrą nustačius nuošalę.

Milano klubas siekia 19-ojo „Serie A“ titulo komandos istorijoje.