15min subjektyviai įvertino visus bent kiek svarbesnius vaidmenis 2018 metų pasaulio čempionato atrankos varžybų starte vaidinusius Lietuvos rinktinės futbolininkus.
Ernestas Šetkus – 8
4 rungtynės | 360 minučių | 7 praleisti įvarčiai |
Lietuvos vartininkų mokykla šiemet vėl nušvito naujomis, tačiau ypač ryškiomis spalvomis. E.Jankauskui nepavyko į savo komandą pasikviesti Turkijos čempionate žibančio Žydrūno Karčemarsko, o Anglijoje besiblaškantis buvęs komandos kapitonas Giedrius Arlauskis pats rinktinei uždėjo embargą, tačiau, net ir neturint šių žaidėjų, smarkiai sukti galvos treneriui nereikėjo.
Nors kontroliniuose mačuose pagrindiniu E.Jankausko pasirinkimu buvo Emilijus Zubas, prieš pirmąsias atrankos rungtynes su slovėnais strategas nusprendė suteikti šansą kur kas daugiau žaidybinės praktikos turėjusiam ir Nyderlandų „Eredivisie“ sužibėjusiam tauragiškiui. Ir neapsiriko. Mače su slovėnais E.Šetkus išdarinėjo stebuklus, o kitose trijose dvikovose taip pat buvo tvirtas paskutinis bastionas.
Nors rungtynėse Trnavoje vartininkui net keturis kartus teko imti kamuolį iš savų vartų tinklo, stipriai kaltinti pirmąjį rinktinės numerį vargu ar galėtume.
Jeigu E.Šetkus nebūtų „linijos“ vartininkas, Lietuvos rinktinės gynėjams kautis dėl aukštų kamuolių būtų dar lengviau. Ypač tai būtų galima pasakyti apie gana smulkų ir žemą Edviną Girdvainį, kuriam kovoti baudos aikštelėje oro dvikovose su kur kas aukštesniais ir fiziškais varžovais nėra lengva.
Egidijus Vaitkūnas – 5,5
4 rungtynės | 360 minučių | 1 geltona kortelė |
Lietuvos futbolo sirgalių neretai pakeiksnojamas Vilniaus „Žalgirio“ kapitonas visose ketveriose rungtynėse žaidė gana užtikrintai ir didelių klaidų nedarė.
Tiesa, rungtynėse su Malta, kai mūsiškiams teko kur kas daugiau galvoti apie puolimą nei apie savų vartų saugumą, į akis neretai krito tai, jog dažname epizode Egidijui pritrūkdavo šaltakraujiškumo bei technikos.
Nors jo konkurentas rinktinėje Deividas Česnauskis mėgsta kur kas dažniau jungtis į atakas, veterano paslaugų E.Jankauskui taip ir neprireikė – E.Vaitkūnas yra vos vienas iš trijų rinktinės žaidėjų, kurie be keitimo žaidė visose ketveriose atrankos dvikovose.
Plika akimi galbūt ir sunku pastebėti, tačiau E.Vaitkūno gynybą dešiniajame krašte gerokai apsunkina ir tai, jog dešinysis rinktinės saugas paprastai ginasi tik pasyviai ir neretai išvis atleidžiamas nuo gynybinių funkcijų.
Per šias ketverias atrankos rungtynes Lietuvos rinktinės varžovai kur kas dažniau atakas regzdavo ta puse, kurioje gynėsi būtent E.Vaitkūnas, bet su pagrindinėmis užduotimis, su neretomis išimtimis, žalgirietis tvarkėsi neblogai.
Maža to, reikėtų pastebėti, kad būtent E.Vaitkūnas, perėmęs kamuolį, pradėjo ataką Glazge, po kurios lietuviai įmušė vienintelį mačo su škotais įvartį.
Georgas Freidgeimas – 5,5
4 rungtynės | 360 minučių | 2 geltonos kortelės |
Kartu su E.Šetkumi ir E.Vaitkūnu G.Freidgeimas yra vieninteliai žaidėjai visas keturias dvikovas sužaidę be keitimo.
Slovakijoje pirmasis Adamo Nemeco pelnytas įvartis krito po šiurkščios Georgo klaidos, kai gynėjas „pametė“ savo saugomą žmogų ir slovakas iš kelių metrų galva sušaudė E.Šetkų.
Iš vartininko aikštelės arba jos prieigų lietuviai praleido ir slovėnų bei škotų įvarčius, o tai reiškia, kad tiek G.Freidgeimui, tiek jo porininkui E.Girdvainiui, tiek išeiti iš vartų privengiančiam E.Šetkui E.Jankauskas galėtų surasti priekaištų. Tačiau vertinant ketverių rungtynių visumą, G.Freidgeimas buvo tvirtas rinktinės vidurio gynėjas ir pernelyg nesiblaškė.
Lyginant su pastaruoju atrankos ciklu, kai Igoris Pankratjevas G.Freidgeimą statydavo netgi krašto gynėjo pozicijoje, dabar kaišiadorietis atrodo gerokai patobulėjęs ir ramesnis.
Tiesa, ateinančiose rungtynėse su anglais E.Jankausko štabui teks ieškoti naujų variantų. Slovakijoje Georgas gavo antrą geltoną kortelę šiame atrankos cikle ir bus priverstas praleisti mačą Londone.
Edvinas Girdvainis – 6
3 rungtynės | 270 minučių |
Rizikingas, tačiau vienas labiausiai pasiteisinusių E.Jankausko ėjimų. Kai metų pradžioje trečioje Ispanijos lygoje rungtyniavusį jaunuolį treneris pakvietė ruoštis draugiškoms rungtynėms su rumunais ir rusais, ne vienas kilstelėjo antakius.
Tačiau metų pabaigoje 23-ejų metų klaipėdietis tapo tvirtu startinės sudėties žaidėju, o į sėkmingai ir užtikrintai žaidžiantį futbolininką dėmesį atkreipė ir Lenkijos vicečempionės Glivicių „Piast“ klubo treneriai.
Nors ir žemesnis bei smulkesnis už daugumą savo oponentų, E.Girdvainis trūkumus kompensuoja kovingumu.
Ypač gerai ir užtikrintai gynėjas rungtyniavo mače su slovėnais. Vis dėlto Trnavoje, akis į akį susitikęs su buvusia „Liverpool“ žvaigžde Martinu Škrteliu, akimirką užmigo gynyboje ir slovakas pelnė trečią savo ekipos įvartį.
Vytautas Andriuškevičius – 6
3 rungtynės | 206 minutės |
Praleidęs pirmą atrankos dvikovą su slovėnais, Vytas labai greitai susigrąžino vietą startinėje komandos sudėtyje. Nors Vaidas Slavickas neblogai užsirekomendavo, akivaizdu, kad būtent kitapus Atlanto rungtyniaujantis gynėjas yra pagrindinis E.Jankausko pasirinkimas kairiajame gynybos krašte.
„Portland Timbers“ ekipos gynėjas po keitimo pasirodė rungtynėse Glazge ir žaidimo nesugadino. Mače su Malta jis buvo vienas aktyviausių rinktinės futbolininkų, o mačas Trnavoje nenusisekė visai komandai.
Akivaizdu, kad jei ne skrydžiai ir varginančios kelionės, E.Jankauskas galėtų atskleisti dar daugiau visuomet pozityviai nusiteikusio alytiškio potencialo.
Vaidas Slavickas – 5,5
2 rungtynės | 154 minutės |
Kai V.Andriuškevičius paprašė būti nekviečiamas į pirmąją rinktinės stovyklą prieš rungtynes su slovėnais, E.Jankauskas pernelyg ilgai galvos nesuko ir kairiojo gynėjo poziciją patikėjo Marijampolės „Sūduvos“ atstovui.
Suvalkietis Čempionų lygos laimėtojo nenuvylė. Pirmosiose rungtynėse su slovėnais Vaidas tikrai neiškrito iš konteksto.
Nors būtent V.Slavicko prižiūrimas Boštjanas Cesaras įmušė antrą išlyginamąjį įvartį į lietuvių vartus, gynėjo darbu E.Jankauskas liko patenkintas bei suteikė jam šansą išbėgti nuo pirmųjų minučių ir antrajame mače su škotais.
Vis dėlto vietą startinėje sudėtyje gynėjas prarado, kai Europos žemyne adaptavosi V.Andriuškevičius. Kaip bebūtų, dabartinėje Lietuvos rinktinėje pastarasis gynėjas turi, ko gero, patį rimčiausią konkurentą dėl vietos startinėje sudėtyje.
Mantas Kuklys – 6
4 rungtynės | 259 minutės | 1 geltona kortelė |
Mantas šiemet žaidžia patį geriausią savo sezoną karjeroje ir tiek Vilniaus „Žalgiryje“, tiek nacionalinėje rinktinėje vaidina gyvybiškai svarbius vaidmenis aikštės viduryje.
Po labai ilgos pertraukos Lietuvos rinktinė aikštės viduryje turi stabilią ir neblogai vienas kitą jaučiančių saugų porą. E.Jankausko pirmtakas I.Pankratjevas futbolininkus aikštės viduryje keisdavo gana dažnai, o dabartinio trenerio metodai – visiškai priešingi.
Šie metai parodė, kad dabartinė strategija vaisių duoda kur kas daugiau, o žaidėjai, jausdami trenerio pasitikėjimą, taip pat jaučiasi kur kas labiau užtikrintai.
Puikus Mantas šiemet buvo ir A lygoje, kur pagal atliktų rezultatyvių perdavimų skaičių jam neprilygo niekas. Todėl nieko keisto, kad saugas sulaukė ir futbolo specialistų dėmesio bei buvo įtrauktas į geriausio Metų futbolininko kandidatų sąrašą.
Artūras Žulpa – 5,5
4 rungtynės | 279 minutės | 1 geltona kortelė |
Ypač solidžiai ir patikimai pirmąsias rungtynes su slovėnais sužaidusiam saugui parodyti dar daugiau savo galimybių sutrukdė traumos.
Dvikovoje su slovėnais A.Žulpa niekuo nenusileido savo kur kas ryškesnėmis spalvomis spindintiems oponentams, bet antrosiose rungtynėse su škotais patyrė traumą ir visų savo sugebėjimų nepademonstravo.
Dvikovoje su Malta lietuviui taip pat gana sunkiai sekėsi tvarkytis su techniškais ir trumpais perdavimais žaidusiais priešininkais, o Slovakijoje vėl atrodė blankiai ir kęsdamas skausmus paliko aikštę jau po pusvalandžio.
Kaip bebūtų, jei yra sveikas, A.Žulpa vis dar yra tvirtas starto sudėties žaidėjas.
Metų pabaigoje A.Žulpai net prireikė traumuoto peties operacijos, tačiau iki pavasario saugas turėtų atsitiesti.
Arvydas Novikovas – 6,5
4 rungtynės | 357 minutės | 1 įvartis | 1 rezultatyvus perdavimas |
„Pavydžiu „Bochum“ treneriui ir kokius žaidėjus jis turi, jei toks žaidėjas kaip Arvydas nepatenka net tarp komandos atsarginių“, – po rungtynių su Malta šyptelėjo E.Jankauskas.
A.Novikovas net ir nežaisdamas savo klube bei neturėdamas jokios žaidybinės praktikos šiemet buvo viena pastebimiausių figūrų Lietuvos komandoje.
Treneris labai pasitikėjo savo saugu ir aikštės kraštuose jam suteikė visišką laisvę, o A.Novikovas už šį pasitikėjimą atsilygino efektingu žaidimu.
Saugas žaidė labai aktyviai tiek pirmajame mače su slovėnais, tiek Glazge, kur principiniame mače „išprausė“ ne vieną škotą.
Tiesa, ne visada jo efektingi veiksmai aikštėje būdavo efektyvūs, o gynyboje vilnietis paprastai atleidžiamas nuo daugybės funkcijų.
Puikus to pavyzdys – paskutinis mačas Slovakijoje. Trnavoje Arvydas nepademonstravo geriausių savo savybių galbūt ir dėl klampios bei šlapios aikštės, o abu pirmi įvarčiai pelnyti po to, kai jis nesugebėjo apsiginti.
Vykintas Slivka – 7
4 rungtynės | 349 rungtynės | 1 įvartis | 1 rezultatyvus perdavimas |
Po kelerių metų pertraukos Lietuva vėl turi futbolininką, kuris sėkmingai gali žaisti 10-ojo numerio pozicijoje ir tai daro sėkmingai tada, kai to labiausiai reikia.
Vykintas vilkėdamas nacionalinės rinktinės marškinėlius sužaidė jau šešiolika susitikimų iš eilės.
Praėjusio atrankos ciklo pabaigoje I.Pankratjevo atrastas saugas šiemet atsiskleidė pačiomis gražiausiomis spalvomis. Pirmosiose ketveriose ciklo rungtynėse būtent jauniausias starto vienuolikės žaidėjas buvo tikrasis lietuvių aikštės generolas.
Turino „Juventus“ klubui priklausantis kuklus panevėžietis ir šiemet labai sunkiai skinasi kelią į pripažinimą klubiniame futbole, kur ne visuomet patenka į Nyderlandų antrajame divizione rungtyniaujančio Hertongeboso „Den Bosch“ startinę sudėtį, tačiau atvykęs į rinktinės stovyklą demonstruoja solidų ir patikimą žaidimą.
Netgi rungtynėse Slovakijoje 21-erių metų saugas buvo bene vienintelis šviesulys blankiai rungtyniavusios Lietuvos rinktinės sudėtyje, tačiau kovoti prieš slovakų futbolo žvaigždyną jam buvo sudėtinga.
Šiais metais E.Jankauskas neretai savo atakų organizatorių būdavo priverstas keisti antrojo kėlinio viduryje, kadangi V.Slivkai akivaizdžiai pradėdavo trūkti kvapo. Sustiprėjęs fiziškai, futbolininkas taptų dar stipresniu Lietuvos rinktinės koziriu.
Fiodoras Černychas – 8
4 rungtynės | 340 minučių | 3 įvarčiai |
Neabejotinai geriausias 2016-ųjų metų Lietuvos futbolininkas, kuriam tą patvirtinantis prizas bus įteiktas lapkričio 28-ąją.
Fiodoras šiemet buvo tikras komandos kapitonas tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Patikėjęs kapitono raištį Balstogės „Jagiellonia“ puolėjui E.Jankauskas nesuklydo.
Penki įmušti įvarčiai šiemet kalba patys už save, o iš pastarųjų 12 rinktinės taiklių dūrių net septyni priklauso būtent 22-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkinčiam vyrukui.
Skirtingai nei savo klube, Fiodoras rinktinėje žaidžia ne atakos smaigalyje, o yra šiek tiek atitrauktas į kraštą, tačiau net ir tai jam nesutrukdė atsidurti karščiausiuose aikštės taškuose būtent tada, kai to labiausiai reikėjo.
Kartu su E.Šetkumi jie yra stabiliausi ir daugiausia praktikos užsienio klubuose gaunantys žaidėjai. Todėl nieko keisto, kad abu ir užims pirmąsias dvi vietas geriausiųjų rinkimuose.
Nerijus Valskis – 5
4 rungtynės | 235 minutės | 1 geltona kortelė |
„Trakų“ puolėju E.Jankauskas bandė bent iš dalies pridengti skylę, kuri atsivėrė po to, kai kryžminių raiščių traumą patyrė geriausias praėjusių metų šalies futbolininkas Lukas Spalvis.
Nors tokiu pačiu aštrumu ir sprogstamąja jėga kaip Lukas, N.Valskis negali pasigirti, pirmuosiuose mačuose su slovėnais ir škotais vaizdo aikštėje tikrai negadino ir dešiniajame atakos krašte puikiai bendradarbiavo su F.Černychu.
A lygoje N.Valskis, be abejonės, yra vienas geriausių žaidėjų, tačiau sukryžiavus ietis su kur kas galingesniais varžovais, į akis pradeda kristi futbolininko fizinio pasirengimo stoka.
Neabejotina, jog į rikiuotę sugrįžus L.Spalviui, N.Valskis turėtų prarasti tiek 19-ąjį numerį, tiek vietą starto vienuoliktuke, tačiau net ir tokiu atveju E.Jankauskas galės džiaugtis turintis dar vieną stiprų žaidėją, kuris gali įlieti šviežio kraujo į komandos žaidimą pasirodęs aikštėje po keitimo.
Šį rudenį N.Valskio „apšaudymas“ buvo kur kas sėkmingesnis nei treneriai, ko gero, galėjo tikėtis.
Deivydas Matulevičius – 5,5
2 rungtynės | 33 minutės | 1 rezultatyvus perdavimas |
Kovą dėl paskutinės vietos starto sudėtyje pralaimėjo N.Valskiui, nors į pirmąją rinktinės stovyklą atvyko labai geros sportinės formos.
Nerijus aikštėje vaizdo negadino, tad Deivydui beliko tik kantriai laukti savojo šanso.
Progos Rumunijos rungtyniaujantis puolėjas sulaukė rungtynėse su Malta, kai esant nuliniam rezultatui buvo mestas į aikštę ir per paskutinį pusvalandį sugebėjo nulemti rungtynes ne tik gerokai paaštrinęs lietuvių žaidimą, bet ir atlikęs rezultatyvų perdavimą pirmam įvarčiui ir uždirbęs 11 metrų baudinį, po kurio buvo pelnytas antrasis.
Rungtynėse, kuriose lietuviai priversti žaisti antruoju numeriu, D.Matulevičius šansų aikštėje pasirodyti turi mažiau nei N.Valskis. Grįžus L.Spalviui tų galimybių dar sumažės.
Karolis Chvedukas – 5
4 rungtynės | 103 minutės | 1 geltona kortelė |
Šis suvalkietis trenerių štabo radare išniro tik prieš pat atrankos ciklo pradžią, tačiau į komandą įsiliejo gana sėkmingai.
K.Chvedukas žaidė visuose keturiuose mačuose, tačiau kiekvieną iš jų pradėjo ant atsarginių suolo. Iš viso aikštėje saugas praleido 103 minutes, tačiau ši statistika veikiausiai būtų dar kuklesnė, jeigu Slovakijoje traumos nebūtų patyręs A.Žulpa.
Trnavoje futbolininkas gavo pasireikšti beveik valandą ir per šį laiką lietuvių žaidimas neatrodė prastesnis nei pirmą pusvalandį.
Tomas Mikuckis – 5,5
1 rungtynės | 90 minučių |
Kartu su D.Matulevičiumi, Mindaugu Grigaravičiumi ir V.Slavicku yra tie keturi žaidėjai, kuriems būnant aikštėje šioje atrankoje Lietuvos rinktinė dar nepralaimėjo.
Šansą gavo vos vieną kartą, tačiau jo nepraleido. E.Jankauskas neslėpė, kad rungtynėse su Malta iš tolimojo Vladivostoko atvykusį gynėją į aikštę išleido kiek avansu, tačiau net ir neturėdamas daug darbo gynyboje Tomas sugebėjo atkreipti sirgalių dėmesį, kai švieslentei rodant du nulius, pavojingai „per save“ smūgiavo virš vartų.
Šis E.Jankausko sprendimas jau pasiteisino. Kovo mėnesį Londone lietuviams negalės padėti G.Freidgeimas, tad treneriams reikės rasti naują E.Girdvainio porininką.
Panašu, kad bent jau į rinktinės stovyklą Tomas tikrai gaus kvietimą ir turi puikius šansus vėl išbėgti ant vejos garsiajame „Wembley“ stadione.
Edgaras Jankauskas – 7
Žmogus, sugebėjęs vėl įpūsti ugnį, kuri Lietuvos futbolo sirgalių širdyse jau tik ruseno daug metų. Ilgiau nei mėnesį lietuviai išbuvo antroje F grupės turnyro lentelės vietoje, kuri patyliukais leido pasvajoti netgi apie planetos pirmenybes.
E.Jankauskas stebuklais netiki ir savęs burtininku nevadina, bet tai, ką Čempionų lygos laimėtojas ir jo asistentai sukūrė šį rudenį, nusipelno visų tų ovacijų, kurias futbolo aistruoliai komandai padovanojo netgi po skaudaus pralaimėjimo 0:4 Trnavoje.
Po kelių merdėjimo konvulsijų metų šalies futbolas pagaliau keliasi. Trys pirmosios atrankos rungtynės su slovėnais, škotais ir Malta grąžino viltį ir tikėjimą, kad ir mūsų šalies rinktinė gali žaisti šiuolaikišką futbolą.
E.Jankauskas, skirtingai nei jo pirmtakas I.Pankratjevas, baigė eksperimentuoti su sudėtimi ir į aikštę leidžia tik stipriausius žaidėjus. O pirmuosius darbo vaisius futbolo visuomenė išvydo netgi greičiau, nei tikėjosi.
Svarbiausią sprendimą, lėmusį trenerio sėkmę, E.Jankauskas priėmė, ko gero, ne stovėdamas šalia aikštės, o tą akimirką, kai pasirinko savo komandą.
Skautų analitikų Roko Garasto ir Mariaus Babravičiaus tandemas suveikė puikiai, o trenerių štabą puikiai papildo ir asistentas Igoris Morinas bei vartininkų treneris Audrius Ramonas.
Be jokių abejonių, E.Jankauskas šiemet turėtų būti išrinktas Lietuvos futbolo metų treneriu, tačiau šį apdovanojimą kitą pirmadienį greičiausiai bus priverstas įteikti kuriam nors savo kolegai. LFF sprendimu, ir šiemet Metų treneriu pretenduoja tapti tik tie specialistai, kurie vadovauja A lygos ar Pirmos lygos ekipoms.
1. | Anglija | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | 10 |
2. | Slovėnija | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
3. | Slovakija | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:2 | 6 |
4. | Lietuva | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | 5 |
5. | Škotija | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
6. | Malta | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | 0 |
Nr. | Žaidėjas | Pozicija | 03.23 | 03.26 | 05.29 | 06.01 | 06.06 | 09.04 | 10.08 | 10.11 | 11.11 | Minutės (rungtynės) |
1 | Emilijus Zubas | Vartininkas | 90 | - | 90 | - | 90 | - | - | - | - | 270 (3) |
2 | Ernestas Šetkus | Vartininkas | - | - |
- |
90 | - | 90 | 90 | 90 | 90 | 450 (5) |
3 | Vytautas Černiauskas | Vartininkas | - | 90 | 90 (1) | |||||||
4 | Marius Rapalis | Vartininkas | - | - | - | - | ||||||
5 | Saulius Klevinskas | Vartininkas | - | - | - | |||||||
6 | Edvinas Gertmonas | Vartininkas | - | - | ||||||||
7 | Tomas Mikuckis | Gynėjas | - | 90 | - | 90 | 180 (2) | |||||
8 | Valdemaras Borovskis | Gynėjas | - | - | - | |||||||
9 | Linas Klimavičius | Gynėjas | - | 90 | - | 90 | - | - | - | - | - | 180 (2) |
10 | Georgas Freidgeimas | Gynėjas | 90 | - | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 540 (6) | ||
11 | Egidijus Vaitkūnas | Gynėjas | 90 | 45 | 66 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 741 (9) |
12 | Vytautas Andriuškevičius | Gynėjas | 90 | 45 | 26 | 90 | 90 | 341 (5) | ||||
13 | Markas Beneta | Gynėjas | 30 | - | - | - | 30 (1) | |||||
14 | Edvinas Girdvainis | Gynėjas | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | - | 90 | 630 (7) | |
15 | Vaidas Slavickas | Gynėjas | 74 | 90 | 30 | 90 | 64 | - | - | 348 (5) | ||
16 | Rolandas Baravykas | Gynėjas | 16 | - | 60 | - | 76 (3) | |||||
17 | Arūnas Klimavičius | Gynėjas | 90 | - | - | - | - | 90 (1) | ||||
18 | Vytas Gašpuitis | Gynėjas | - | - | - | |||||||
19 | Deividas Česnauskis | Gynėjas | - | 60 | 24 | - | - | - | - | - | - | 84 (2) |
20 | Saulius Mikoliūnas | Saugas | 32 | 45 | 77 (2) | |||||||
21 | Artūras Žulpa | Saugas | 90 | 90 | 90 | 90 | 66 | 90 | 33 | 549 (7) | ||
22 | Deimantas Petravičius | Saugas | 83 | 45 | 128 (2) | |||||||
23 | Ernestas Veliulis | Saugas | 7 | - | 7 (1) | |||||||
24 | Vykintas Slivka | Saugas | 68 | 86 | 40 | 57 | 69 | 79 | 90 | 90 | 90 | 669 (9) |
25 | Karolis Chvedukas | Saugas | 11 | 24 | 11 | 57 | 103 (4) | |||||
26 | Vytautas Lukša | Saugas | 58 | 10 | 17 | 11 | - | - | - | - | - | 96 (4) |
27 | Ovidijus Verbickas | Saugas | - | 90 | - | - | - | 90 (1) | ||||
28 | Mantas Kuklys | Saugas | 22 | 4 | 90 | 90 | 45 | 90 | 90 | 79 | 90 | 611 (9) |
29 | Mindaugas Panka | Saugas | 7 | - | 7 (1) | |||||||
30 | Arvydas Novikovas | Saugas | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 87 | 90 | 627 (7) | ||
31 | Deividas Norvilas | Saugas | 82 | 79 | 21* | 182 (3) | ||||||
32 | Simonas Paulius | Saugas | 8 | - | 45 | - | - | - | 53 (2) | |||
33 | Donatas Kazlauskas | Saugas | 8 | - | 1 | 9 (2) | ||||||
34 | Andrius Bartkus | Saugas | - | - | - | |||||||
35 | Mindaugas Grigaravičius | Saugas | 20 | 5 | 3 | - | 28 (3) | |||||
36 | Fiodoras Černychas | Saugas/ Puolėjas | 83 | 80 | 50 | 90 | 50 | 70 | 90 | 90 | 90 | 693 (9) |
37 | Nerijus Valskis | Saugas/ Puolėjas | 73 | 33 | 40 | 85 | 85 | 62 | 87 | 465 (7) | ||
38 | Lukas Spalvis | Puolėjas | 68 | 60 | 82 | 90 | 90 | 353 (5) | ||||
39 | Deivydas Matulevičius | Puolėjas | 22 | 30 | 5 | - | 28 | 85 (4) | ||||
40 | Manfredas Ruzgis | Puolėjas | 3 | 3 (1) | ||||||||
41 | Tomas Radzinevičius | Puolėjas | - | - | ||||||||
– minutės, sužaistos pasirodžius aikštėje po keitimo |
||||||||||||