4 mėnesiai be futbolo 39-erių Zlatanui nė motais: sugrįžimo rungtynėse – įvartis

Intriguojančiose Italijos „Serie A“ pirmenybių trečiojo turo rungtynėse „AC Milan“ vienuolikė namuose 2:0 parklupdė Romos „Lazio“ ir vietiniame fronte taškų toliau nebarsto.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet pelnė įvartį „į rūbinę“ – 45 min. pasižymėjo Rafaelis Leao.

Kiek chaotiškame kėlinio finiše „AC Milan“ klubas galėjo pasižymėti ir antrą sykį, tačiau Franckas Kessie 45+6 min. įsigudrino nerealizuoti 11 metrų baudinio.

Po pertraukos Stefano Pioli į aikštę metė pagaliau pasveikusį Zlataną Ibrahimovičių, kuris paskutinį kartą rungtyniavo dar gegužės pradžioje – prieš keturis mėnesius.

39-erių veteranas yra tikras profesionalas ir tai pademonstravo dar sykį – švedui užteko vos 7 minučių aikštėje ir jis po puikaus Ante Rebičiaus perdavimo kamuolį nukreipė į svečių iš Romos vartus (67 min., 2:0).

„AC Milan“ futbolininkai yra iškovoję visas tris pergales ir su 9 taškais pirmauja „Serie A“ čempionate.

„Lazio“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė – ji su 6 taškais yra šešta.