Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

6 įvarčiai ir raudona kortelė – Madrido „Real“ klupo Ispanijoje

Karališkasis Madrido „Real“ klubas prarado pirmuosius taškus šio sezono Ispanijos futbolo lygoje. Carlo Ancelotti auklėtiniai išvykoje 3:3 neįveikė „Levante“ ekipos.
Madrido „Real“ prarado pirmuosius taškus.
Madrido „Real“ prarado pirmuosius taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aiškiu favoritu laikytas „Real“ įmušė pirmas, kai jau 5 minutę pasižymėjo Garethas Bale‘as, bet antrajame kėlinyje viskas staiga pasikeitė. Marti Rogeris (46 min.) ir Jose Campana (57 min.) netikėtai išvedė į priekį „Levante“.

C.Ancelotti pakeitė tris žaidėjus vienu metu ir nuo suolo pakilęs Junioras Vinicius (73 min.) rezultatą išlygino. Tiesa, neilgam – „Levante“ netrukus vėl pirmavo. Įvartį pelnė Roberas Pieras (79 min.).

„Real“ dar sykį teko gelbėtis ir dar sykį tą padarė J.Vinicius (85 min.). Bet ir tai dar buvo ne viskas. Suklydęs „Levante“ vartininkas Aitoras Fernandezas per toli išbėgo iš vartų, tyčia sužaidė ranka už baudos aikštelės ir gavo raudoną kortelę (87 min.).

Kadangi šeimininkai jau buvo išnaudoję visus keitimus, į vartus teko stoti gynėjui Rubenui Vezo. Vis dėlto „Levante“ atsilaikė per likusias 10 minučių (3 pagrindinio laiko ir 7 pridėtinio) bei sužaidė lygiosiomis 3:3 su Madrido „Real“ klubu.

Vienintelis per dvejas rungtynes taškų Ispanijoje dar neprarado Madrido „Atletico“ klubas. Čempiono titulą ginantys Diego Simeone auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Elche“ ekipą.

Pergalingą įvartį 39 minutę vėl įmušė argentinietis Angelis Correa.

Tiesa, pavyti „Atletico“ dar gali „Sevilla“. Ji savo antrojo turo rungtynes žais pirmadienį išvykoje su „Getafe“.