A lyga: atsilikinėjusią „Dainavą“ į pergalę išvedė vėlyvi legionierių įvarčiai

Lietuvos futbolo A lygoje pergalę pasiekė Alytaus „Dainava“, Marijampolėje rezultatu 2:1 įveikusi Gargždų „Bangą“.
„Dainavos“ futbolininkai
„Dainavos“ futbolininkai / fkdainava.lt nuotr.

Formaliais rungtynių šeimininkais buvusius dainaviškius į pergalę atvedė du legionierių įvarčiai.

„Banga“ pirmavo po 21-ą minutę Karolio Laukžemio pelnyto įvarčio. 31-erių puolėjas tiksliai smūgiavo vienu lietimu po Dovydo Norvilo perdavimo.

Vis dėlto mačo pabaigoje sėkmė atsisuko ir į „Dainavą“.

69-ą minutę latvis Klavs Kramens tiksliai smūgiavo galva po pakelto kampinio, o pergalę išplėšė Aaronas Olugbogi.

Laisvės baudos aikštelės prieigose sulaukęs A.Olugbogi sėkmingai smūgiavo pažeme iš maždaug 16 metrų.