A lyga: „Kauno Žalgiris“ nepadoriu rezultatu sudaužė „Palangą“

Netikėtu pralaimėjimu A lygos sezoną pradėję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai padarė išvadas. Šeštadienį vykusiose antrojo turo rungtynėse Mindaugo Čepo auklėtiniai 6:1 sutriuškino „Palangos“ ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jau 14-ąją minutę labai gražų įvartį tolimu smūgiu kaire koja pelnė Kauno ekipos naujokas Egidijus Vaitkūnas.

Išsiveržę į priekį, šeimininkai apsukų nemažino ir 40-ąją minutę Roko Krušnausko perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį iš kelių metrų į vartus nukreipė Joao Figueiredo.

50-ąją minutę tas pats brazilas gavo puikų perdavimą iš Dominyko Galkevičiaus ir pradėjo palangiškių triuškinimą.

59-ąją minutę J.Figuiredo užfiksavo pirmą sezono „hat-tricką“, 67-ąją savo sąskaitą atsidarė Renato Matosas, o 73-ąją kamuolį į savus vartus nukreipė Thomasas Phibelas.

87-ąją minutę Ivanas Baklanovas tiksliu baudos smūgiu pelnė paguodos įvartį.

Prieš savaitę kauniečiai 0:2 svečiuose nusileido Klaipėdos „Atlantui“.

Palangiškiams tai buvo antroji nesėkmė iš eilės – pirmajame ture jie 1:5 krito prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?