A lyga: „Kauno Žalgiris“ įmušė pirmas, bet pergalę išplėšė „Panevėžys“

Lietuvos futbolo A lygos lyderiu po ketvirtojo turo išliks „Panevėžys“, kuris namuose rezultatu 2:1 palaužė „Kauno Žalgirį“.

„Panevėžys“ praleido įvartį baigiantis pirmajam kėliniui, tačiau po pertraukos atsakė dviem tiksliais smūgiai ir šventė pergalę.

45-ą minutę greito išpuolio metu į priekį pabėgęs Xabi Auzmendi taikliai smūgiavo pažeme ir išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį.

„Panevėžiui“ tai buvo pirmas praleistas įvartis sezone.

57-ą minutę šeimininkai išlygino rezultatą, kai Jovanas Čadženovičius užtikrintai realizavo baudinį. Baudinys buvo skirtas, nes smūgį blokavęs Martynas Dapkus į kamuolį sužaidė ranka.

Pergalingą įvartį „Panevėžys“ pelnė 87-ą minutę. Po puikaus Sebastiano Rincono perdavimo pasižymėjo Ariagneris Smithas.