A lyga: „Kauno Žalgiris“ nušlavė „Palangą“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Kaune vietos „Žalgiris“ 4:0 sutriuškino „Palangą“.
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“ / Elijaus Kniežausko nuotr.

20 rungtynių minutę svečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs Rokas Krušnauskas tiksliai smūgiavo pažeme.

34 minutę Thomasas Phibelas baudos aikštelėje sužaidė ranka, tad teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo Linas Pilibaitis.

75 minutę Kauno ekipa realizavo dar vieną 11 metrų baudinį. Įvarčiu džiaugėsi Joao Figueiredo.

Po kelių minučių tašką šiame mače padėjo tiksliai akistatoje su vartininku smūgiavęs Pijus Širvys.

Kauno klubas su 26 taškais užima ketvirtą vietą A lygoje.

„Palanga“ su 10 taškų rikiuojasi paskutinė.