A lyga: pergalę Panevėžyje šventęs Vilniaus „Žalgiris“ pakilo į pirmą vietą

Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį prasidėjo 16-asis turas. Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Panevėžį“ ir šventė ketvirtą pergalę iš eilės.
Liviu Antalis
Liviu Antalis / Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus ekipa į priekį išsiveržė jau 12 rungtynių minutę. Gražios atakos metu po Liviu Antalio perdavimo pasižymėjo Rolandas Baravykas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Liviu Antaliui, kuris antruoju bandymu jį pasiuntė į vartus.

Panevėžio klubas pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo namuose.

Vilniaus „Žalgiris“ bent trumpam pakilo į pirmą A lygos vietą su 37 taškais. Tašku mažiau turinti Marijampolės „Sūduva“ susitiks su Klaipėdos „Atlantu“.

„Penevėžys“ su 13 taškų užima šeštą vietą A lygoje.