A lygoje – fantastiškas V.Armanavičius ir triuškinanti „Hegelmann“ pergalė

„Optibet A lygoje“ užtikrintą pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ komanda, namuose rezultatu 5:0 nugalėjusi Gargždų „Bangą“. Net keturis įvarčius pelnė Vilius Armanavičius.
„Hegelmann“ – „Banga“
VIlius Armanavičius / Elijaus Kniežausko nuotr.

19-ą minutę po Hugo Figueredo perdavimo V.Armanavičius galva nukreipė kamuolį į vartus, išvesdamas šeimininkus į priekį.

36-ą minutę po Yukiyoshi Karashimos perdavimo baudos aikštelėje ataką dar kartą sėkmingai užbaigė V.Armanavičius.

57-ą minutę kampinio situacijoje pats Y.Karashima puikiai susistabdė kamuolį baudos aikštelėje ir smūgiavo tiksliai į kairįjį kampą.

Bet vakaras tuo nesibaigė.

64-ą minutę V.Armanavičius po varžovų klaidos tiksliai smūgiavo iš arti, o 83-ią – realizavo baudinį.

„Hegelmann“ futbolininkas tapo pirmuoju žaidėju, rungtynėse pelniusiu keturis įvarčius šiame „Optibet A lygos“ sezone.

„Hegelmann“ ekipai tai rezultatyviausios rungtynės A lygoje nuo praėjusių metų liepos, kai 6:0 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

„Bangai“ tai didžiausias pralaimėjimas A lygoje nuo 2014 metų lapkričio, kai 0:6 nusileido „Klaipėdos Granitui“.