A lygos autsaiderius sudorojusi Kauno ekipa vejasi lyderių ketvertą

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa pratęsė puikią seriją Lietuvos futbolo A lygoje. LFF Kauno treniruočių centro stadione aikštės šeimininkai užtikrintai 2:0 įveikė Kėdainių „Nevėžį“ ir dar labiau priartėjo prie lyderių ketverto.
Yukiyoshi Karashima
Yukiyoshi Karashima / Valdo Knyzelio nuotr.

Visus reikalus kauniečiai sutvarkė per pirmą mačo pusvalandį.

20-ąją minutę po pakelto kampinio galva pasižymėjo Yukiyoshi Karashima, o po 10 minučių savo ekipos persvarą padvigubino Kyle'as Spence'as.

„Hegelmann Litauen“ kėdainiškius šiame A lygos sezone įveikia trečią kartą iš tiek pat galimų. Per šiuos tris mačus kauniečiai į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio ir įmušė penkis.

Andriaus Skerlos auklėtiniai vietiniame fronte per pastarąsias devynerias rungtynes yra iškovoję net šešias pergales ir patyrę vos vieną pralaimėjimą.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Savo kraityje turėdami 31 tašką kauniečiai pavojingai artinasi prie lyderių ketveriukės – nuo ketvirtoje pozicijoje esančio „Kauno Žalgirio“ juos skiria jau tik 6 taškai.

„Nevėžis“ pergalės neiškovoja jau septintajame A lygos ture paeiliui ir su 9 taškais yra paskutinis.