Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

A.Martialio „hat-trickas“ lėmė lengvą „Manchester United“ pergalę

Pirmą „hat-tricką“ Anglijos „Premier“ lygoje įmušęs Anthony Martialis atvedė „Manchester United“ į lengvą pergalę – „raudonieji velniai“ namuose 3:0 sutriuškino „Sheffield United“.
Anthony Martialis
Anthony Martialis / „Scanpix“ nuotr.

24-erių prancūzas savo įvarčių vakarėlį pradėjo jau 7-ąją minutę, kai „uždarė“ Marcuso Rashfordo perdavimą iš krašto.

Skirtumas padvigubėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 44-ąją minutę, kai A.Martialis darsyk pelnė įvartį po komandos draugo – šįsyk Aarono Wan-Bissakos – perdavimo į baudos aikštelę.

Galiausiai, 74-ąją minutę dar kartą suveikė M.Rashfordo ir A.Martialio tandemas, o kamuolį per vartininką permetęs prancūzas įtvirtino „Manchester United“ pergalę.

Įdomu tai, kad A.Martialis tapo pirmuoju „Man Utd“ žaidėju nuo Robino van Persie, per vienerias rungtynes pasižymėjusiu trimis tiksliais smūgiais. „Skrajojantis olandas“ tą padarė dar 2013 m.

Tai – pirmasis Mančesterio ekipos laimėjimas po „Premier“ lygos sugrįžimo. Pirmajame mače penktadienį Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai sužaidė 1:1 su Londono „Tottenham Hotspur“.

Su 49 taškais „Man Utd“ pakilo į penktąją pirmenybių vietą. Antrąsyk iš eilės pralaimėjusi „Sheffield United“ liko aštunta.