Absurdiška R.Mahrezo klaida prie 11 metrų žymos atnešė pergalę „Man City“ ekipai

Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester City“ rezultatu 2:1 namuose įveikė praėjusių metų čempionę „Leicester City“ vienuolikę ir pakilo į trečią poziciją.
Riyadas Mahrezas
Riyadas Mahrezas / „Scanpix“ nuotr.

Daivdas Silva išvedė „City“ į priekį 29 minutę. 36 minutę Gabrielis Jesusas realizavo baudinį ir rezultatas tapo 2:0.

Sinji Okazaki 42 minutę rezultatą sušvelnino, tačiau galimybe išplėšti tašką „Leicester City“ apmaudžiai nepasinaudojo.

Riyadas Mahrezas 78 minutę pasiuntė kamuolį į vartus nuo 11 metrų žymos, tačiau arbitras Robertas Madley įvarčio neįskaitė, mat smūgio metu R.Mahrezas dukart palietė kamuolį – pataikė sau į kitą koją ir kamuolys į vartus įskriejo po rikošeto.