2020 06 22 /2020 06 23

„AC Milan“ sugrįžimą Italijos pirmenybėse pažymėjo triuškinančia pergale

Praėjusį savaitgalį prasitęsusiame Italijos „Serie A“ čempionate pirmadienio vakarą prasidėjo 27 turo kovos. Viename iš stadionų į aikštę sugrįžo ir legendinis „AC Milan“ klubas.

Raudonai juodi išvykoje užtikrintai 4:1 susitvarkė su „Lecce“ vienuolike.

Madų sostinės komanda į priekį išsiveržė 26-ąją minutę, kai Fortūnos šypsnio palydėtą įvartį įmušė Samu Castillejo, bet Marco Mancoscu 54 min. rezultatą išlygino baudiniu.

Vis dėlto paskutinis rungtynių pusvalandis priklausė svečiams iš Milano.

Jau kitą minutę po „Lecce“ įvarčio pasižymėjo Giacomo Bonaventura, antruoju bandymu nukreipęs į vartus nuo vartininko atšokusį kamuolį, o dar po 2 minučių skirtumą padvigubino Ante Rebičius, pabėgęs vienas prieš „Lecce“ vartų sargą ir smeigęs kamuolį į dešinį kampą.

„AC Milan“ pergalę 72-ąją minutę įtvirtino Rafaelio Leao smūgis galva.

Nepaisant pergalės, Milano klubo situacija turnyrinėje lentelėje nėra labai palanki.

Su 39 taškais milaniečiai rikiuojasi 7-ti, nuo į UEFA Čempionų lygą pateksiančio ketverto atsilikdami net 12 taškų skirtumu.

„Lecce“ yra iškritimo zonoje – 18-oje vietoje.

Vėlyvosiose pirmadienio rungtynėse Turino „Juventus“ svečiuose 2:0 pranoko „Bologna“ ekipą. Įvarčius „Senajai Sinjorai“ pelnė baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo ir Paulo Dybala.