Afrikos čempionatas: turnyro naujokas Madagaskaras pateikė dar vieną staigmeną

Naujoko sėkmė? Pirmą kartą Afrikos futbolo čempionate žaidžiantis Madagaskaras po 11-os metrų baudinių serijos pateko į turnyro ketvirtfinalį.
Madagaskaro futbolo rinktinė
Madagaskaro futbolo rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo netikėtai – jau 9-ą žaidimo minutę Ibrahimas Samuelis Amada atliko fantastišką tolimą smūgį, kamuolį pasiųsdamas į tolimą viršutinį vartų kampą.

Favoritais laikyta Kongo Demokratinė Respublika greitai atsitokėjo ir 21-ą minutę po Cedrico Bakambu smūgio galva rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje pirmieji savo žodį ir vėl tarė turnyro išsišokėliai. 77-ą minutę Faneva Ima Adriatsima žemą perdavimą „uždarė“ smūgiu galva.

Madagaskaras artėjo prie istorinės pergalės, tačiau jau 90-ą žaidimo minutę Chancelis Memba rezultatą išlygino.

Pratęsime nei viena rinktinė nepelnė įvarčio, todėl mačo baigtis sprendėsi 11-os metrų baudinių serijoje. Ją 4:2 laimėjo Madagaskaras.

Grupės varžybose Madagaskaro futbolininkai nugalėjo Nigeriją. Madagaskaras, patekęs į turnyro ketvirtfinalį, nužygiavo toliau nei Afrikos futbolo gigantės – Egiptas bei Kamerūnas.

Kitame aštuntfinalyje Alžyras 3:0 sutriuškino Gvinėją. Įvarčius nugalėtojams pelnė Youcefas Belaili, Adamas Ounas ir „Manchester City“ futbolininkas Riyadas Mahrezas.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?