Afrikos Nacijų taurė: išsigelbėjusi Nigerija ir 40 metų laukta Ugandos pergalė

Šeštadienį įsibegėjo 32-oji Afrikos Nacijų taurė, kurioje buvo sužaisti trys susitikimai.
Nigerijos futbolo rinktinė
Nigerijos futbolo rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

B grupės favorite laikoma Nigerijos rinktinė turėjo didelio vargo su Burundžio nacionaline rinktine. Prireikė net 77 minučių, kol galiausiai pirmą ir vienintelį rungtynių įvartį pelnė Nigerijos puolėjas Odionas Ighalo.

Įdomu tai, kad futbolininkas po keitimo į aikštę žengė 73-ą minutę, tačiau skirtingai nei kiti tautiečiai, pasižymėti neužtruko. Fantastišką rezultatyvų perdavimą jam atliko O.Aina.

Turnyro atidaromasis mačas dar ilgam įsimins Ugandos futbolininkams, kurie sensacingai 2:0 įveikė Kongo Demokratinę Respubliką.

Uganda pergalę Nacijų taurėje šventė po 41 metų pertraukos.

Įvarčiai krito 14-ą (pasižymėjo Patrickas Kaddu) ir 48-ą minutę (pasižymėjo Emmanuelis Okwi).

A grupėje po tris taškus turi Ugandos ir Egipto rinktinės. Jas pasivyti sieks Kongo Demokratinė Respublika ir Zimbabvė.

Kitose B grupės rungtynėse Gvinėjos ir Madagaskaro rinktinės išsiskyrė taikiai – 2:2.

Šioje grupėje pirmauja Nigerija (3 tšk.), po tašką turi Gvinėja ir Madagaskaras, o be taškų liko vienintelis Burundis.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?