Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Afrikos Tautų taurėje kovą dėl medalių tęsia šeimininkas Kamerūnas ir Burkina Fasas

Šeštadienį Afrikos futbolo pirmenybėse paaiškėjo pirmosios dvi pusfinalio dalyvės. Kelialapį į tolimesnį etapą užtikrintai iškovojo šeimininkai Kamerūno futbolininkai, tačiau kur kas labiau dėl to padirbėti turėjo Burkina Fasas.
Aboubakaras Vincentas
Aboubakaras Vincentas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame dienos ketvirtfinalyje Kamerūno rinktinė 2:0 susitvarkė su Gambija.

Turnyro šeimininkai pergalę užsitikrino sužaisdami puikią atkarpą antrojo kėlinio pradžioje.

Karlas Toko Ekambi, atstovaujantis Liono „Olympique“ klubui, įmušė pirmą rungtynių įvartį 50-ąją minutę, o dar po septynių minučių savo ekipos persvarą padvigubino.

Pranašumą išsaugojęs Kamerūnas kitą ketvirtadienį pusfinalyje žais su Egiptu arba Maroku.

Gambija Afrikos Tautų taurės turnyre dalyvavo pirmą kartą ir sensacingai prasibrovė į varžybų ketvirtfinalį.

Vakariniame dienos mače dramatišką pergalę iškovojo Burkina Fasas, 1:0 palaužęs Tunisą.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 45+3 min., kai pasižymėjo Dango Outtara.

Susitikimo pabaigoje Burkina Faso rinktinei teko žaisti mažumoje, kadangi D.Outtara už pavojingą smūgį alkūne buvo išvarytas iš aikštės.

Burkina Faso varžovu pusfinalyje bus Senegalas arba Pusiaujo Gvinėja.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant