Suskubę prie saugo komandos draugai nunešė K.Ivaškevičių prie stadione budėjusio greitosios pagalbos automobilio. Budėjusiai „greitukei“ į pagalbą netrukus atvažiavo antroji. Futbolininkui buvo diagnozuota klinikinė mirtis – gyvybės ženklus jis pradėjo rodyti tik po keliolikos minučių gaivinimo.
Žaidėjui labai pasisekė, kad Klaipėdos dirbtinės aikštės stadione budėjo greitosios pagalbos medikai, mat sezono pradžioje taisyklės to neliepė.
„Varžybų nuostatai reikalavo, kad rungtynėse budėtų medicinos personalas. Greitosios pagalbos medikų nuostatai nereikalavo, o žinote, medicinos personalą galima traktuoti įvairiai. Inicijavome įstatuose pakeitimus, man labai džiugu, kad Vykdomasis komitetas į tai atsižvelgė“, – 15min sakė Lietuvos futbolo klubų asociacijos prezidentas Deividas Šemberas.
Šį sezoną Lietuvos stadionuose jau užfiksuotas vos mirtimi nesibaigęs atvejis. Kovo 20 dieną Kaune vykusiose „Lietavos“ ir „Atlanto“ rungtynėse pastarosios narys Andrius Bartkus krito ir susilaužė šonkaulius, kurie pradūrė plautį.
Tuomet Kaune greitosios pagalbos medikai nebudėjo, tačiau viskas baigėsi laimingai. D.Šemberas neslėpė, kad šis atvejis buvo vienas faktorių, paskatinęs imtis permainų.
„Būdavo visokių pataupymų, tačiau to negali būti. Visus A lygos ir Pirmos lygos klubus kviečiu labai rimtai žiūrėti į tai – varžybų dalyvių saugumas privalo būti užtikrintas. Kalbėjome ir su teisėjų asociacija, rungtynių komisarais. Jei greitosios nebus stadione – rungtynės bus nepradedamos“, – užtikrino D.Šemberas.
Pagal pakeistus varžybų nuostatus greitosios pagalbos automobilis privalo budėti per visas A lygos ir Pirmos lygos rungtynes. Taisyklės pakeistos visai neseniai – 13 dieną.