Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Alytuje – keturių įvarčių trileris

„TOPsport A lygos“ 18-asis turas prasidėjo rezultatyviu ir lygiosiomis pasibaigusiu maču Alytuje.

Vietos DFK „Dainava“ neišsaugojo poros įvarčių pranašumo bei pasidalino po tašką su FA „Šiauliai“ – 2:2 (1:0).

Pirmame kėlinyje svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, kėlė keletą kampinių, tačiau grėsmingiau atakavo šeimininkai – Aaronas Olugbogi nepataikė į vartus, o Artiomo Baftalovskio spirtą kamuolį sugavo Gustas Baliutavičius.

Vis dėlto 39-ąją minutę „Dainava“ išsiveržė į priekį, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Ode Abdullahi. Maža to, pirmame kėlinyje Saulės miesto komanda atliko priverstinį keitimą – aikštę turėjo palikti Deividas Šešplaukis.

Po pertraukos dainaviečiai padvigubino pranašumą. Koncentracijos klaida lėmė Stanislavo Sorokino uždirbtą baudinį, kurį pats ukrainietis 62-ąją minutę ir realizavo. Tiesa, FA „Šiauliai“ nepasidavė – po 4 minučių rezultatą sušvelnino Eligijus Jankauskas, jam buvo pirmasis įvartis 2024-aisiais.

Perėmę iniciatyvą šiauliečiai galiausiai išplėšė tašką, antrame mače iš eilės likviduodami dviejų įvarčių deficitą. Tą padarė 80-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipęs bei su 8 įvarčiais vėl rezultatyviausiu sezono žaidėju tapęs Davis Ikauniekas.

„Šiauliai“ šiose rungtynėse vertėsi be savo vyr. trenerio Mindaugo Čepo, kuris praėjusiose rungtynėse susikibo su varžovų žaidėju ir užsidirbo raudoną kortelę. Jį pavadavo Marius Gurskis.

Po šio mačo „Dainava“ su 21 tašku išlieka šešta, šiauliečiai turi 19 taškų bei žengia aštunti.

Standings provided by Sofascore

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius