Anglijoje – „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“ ir 700-asis C.Ronaldo įvartis

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos ketverios rungtynės, tarp kurių visų dėmesį traukė lygos lyderio Londono „Arsenal“ susitikimas namie su „Liverpool“.
Cristiano Ronaldo pelnė 700-ąjį įvartį savo klubinėje karjeroje.
Cristiano Ronaldo pelnė 700-ąjį įvartį savo klubinėje karjeroje. / Andrew Yates / Sportimage nuotr.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Rungtynes po rezultatyvios kovos 3:2 laimėjo „kanonieriai“, nors Liverpulio komanda dukart lygino rezultatą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo fantastiškai – jau 1 min. juos į priekį išvedė Gabrielis Martinelli. Svečiai į tai atsakė Darwino Nunezo įvarčiu 34 min., o šeimininkai pranašumą susigrąžino penktąją teisėjo kompensuoto pirmojo kėlinio laiko minutę, kai pasižymėjo Bukayo Saka.

53 min. Roberto Firmino dar kartą atkūrė lygybę, bet tašką rungtynėse padėjo tas pats B.Saka, 76 min. įmušęs baudinį.

Kita Liverpulio komanda – „Everton“ – namie priėmė „Manchester United“ ir taip pat pralaimėjo (1:2). Šeimininkus jau 5 min. į priekį išvedė Alexas Iwobi, o 15 min. rezultatą išlygino Antony.

Lemtingas įvykis nutiko 29 min., kai traumą patyrusį Anthony Martialį pakeitė retai šiemet žaidžiantis Cristiano Ronaldo. Būtent portugalas 44 min. pelnė, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį.

Šis įvartis C.Ronaldo tapo 700-uoju, kurį jis yra įmušęs klubiniame futbole. Per savo karjerą 37-erių portugalas yra atstovavęs Lisabonos „Sporting“ (5 įvarčiai), „Manchester United“ (144), Madrido „Real“ (450) ir Turino „Juventus“ (101).

Per kitas sekmadienio rungtynes „Crystal Palace“ namie 2:1 įveikė „Leeds“, o Londono „West Ham“ savo aikštėje 3:1 susitvarkė su „Fulham“.

Anglijos čempionate, besibaigiant 9 turui, pirmauja „Arsenal“ (24 taškai), lenkiantis „Manchester City“ (23) ir „Tottenham“ (20).