Anglijoje „Leicester City“ eliminavo „Manchester United“ klubą FA taurės kovose

Kelechi Iheanacho du įvarčiai padėjo „Leicester City“ klubui pasiekti pusfinalį FA taurės varžybose pirmą kartą per 39 metus. Lesterio klubui tai pavyko po pergalės 3:1 sekmadienį prieš „Manchester United“.
Nigerijos futbolininkas Kelechi Iheanacho dviem įvarčiais atnešė pergalę „Leicester City“. / „Scanpix“ nuotr.

Panašu, kad Europos lyga lieka vienintelė reali galimybė šį sezoną Ile Gunnaro Solsjearo treniruojamai Mančesterio komandai laimėti pirmą trofėjų nuo 2018 metų.

O Lesterio klubas, kuris Anglijos čempionate žengia trečias, tašku atsilikęs nuo „Manchester United“, tęs kovą FA taurės pusfinalyje, kur susitiks su „Southampton“ finalo ketverto pusfinalyje Vemblyje kitą mėnesį.

Sekmadienį K.Iheanacho pirmą įvartį pelnė 24 minutę, kai perdavimas iš aikštės vidurio nepasiekė vartininko Deano Hendersono.

Masonas Greenwoodas išlygino rezultatą 38 minutę, pabaigęs Paulio Pogba skersą perdavimą.

Bet Youri Tielemansas atstatė Lesterio pranašumą 52 minutę, o paskutinį mačo įvartį K.Iheanacho pelnė 78 minutę, kai buvo paliktas be priežiūros ir nukreipė kamuolį į vartus galva po Marco Albrightono baudos smūgio.

Kitame FA pusfinalyje balandį susitiks Londono „Chelsea“ su „Manchester City“.

Aštuonis kartus šį trofėjų laimėję „Chelsea“ futbolininkai sekmadienį ketvirtfinalyje 2:0 įveikė „Shefield United“. Oliveris Narvoodas 24 minutę ir Hakimas Ziyechas per teisėjo pridėtą laiką pelnė įvarčius.

Šeštadienį FA taurės ketvirtfinalyje „Manchester City“ futbolininkai 2:0 įveikė Liverpulio „Everton“, o „Southampton“ klubas 3:0 nugalėjo „Bournemouth“.