Anglijos čempionate – sprigtas „Manchester United“ ambicijoms ir H.Kane‘o sugrįžimas

Skambiai sezoną pradėjęs ir po pirmo turo Anglijos „Premier“ lygoje pirmavęs „Manchester United“ klubas taškus prarado jau antrose sezono rungtynėse.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai išvykoje 1:1 (0:1) neįveikė „Southampton“ klubo.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 30 minutę Che Adamsas smūgiavo į vartus, kamuolys kliudė Fredo koją, pakeitė kryptį ir įlėkė į vartus.

Išlyginti rezultatą „Manchester United“ pavyko antrajame kėlinyje. Paulis Pogba atliko jau penktą rezultatyvų perdavimą per dvejas rungtynes, o Masonas Greenwoodas pasižymėjo 55 minutę.

„Scanpix“/AP nuotr./Masono Greenwoodo įvartis.

„United“ sukūrė daugiau pavojingų progų, bet komandoms teko pasidalinti po 1 tašką.

Kitose rungtynėse į aikštę po keitimo išbėgo Harry Kane‘as. Su persikėlimu į „Manchester City“ siejamas puolėjas rungtynių pabaigoje neišnaudojo geros progos ir užsidirbo geltoną kortelę už laiko tempimą.

Londono „Tottenham“ šventė antrą pergalę iš eilės identišku rezultatu 1:0. Šį kartą Nuno Espirito Santo išvykoje palaužė buvusius savo auklėtinius iš „Wolverhampton“ klubo.

Vienintelį rungtynių įvartį jau 9 minutę įmušė 11 metrų baudinį realizavęs Dele Alli.

Po antros pergalės „Tottenham“ pirmauja čempionate kartu su „Liverpool“ ir „Brighton“, o „Manchester United“ užima 4 vietą.