Anglijos futbolas – ir vėl su fanais: „mėlynųjų“ pergalė ir „Man Utd“ spurtas

Lygiai pusė Anglijos „Premier“ lygos klubų nuo šio savaitgalio savo stadionuose ir vėl gali turėti ribotą sirgalių skaičių. Šeštadienį pirmaisiais tokiais laimikiais tapo Londono klubai, tačiau jiems sekėsi skirtingai.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Scanpix“ nuotr.

Ankstyvą įvartį praleidusi Londono „Chelsea“ nesutriko ir „Stamford Bridge“ stadione 3:1 palaužė „Leeds United“.

Svečių klubas jau 4 min. kontratakoje pasinaudojo kiek neužtikrintu Edouardo Mendy žaidimu – Patrickas Bamfordas pelnė jau aštuntąjį įvartį šiame sezone.

Rezultatą 27 min. išlygino įspūdingą sportinę formą šią savaitę demonstruojantis Olivier Giroud, kuriam rezultatyvų perdavimą iš krašto atliko Reece'as Jamesas.

Rungtynes „Chelsea“ perlaužė antrajame kėlinyje – 61 min. po Masono Mounto pakelto kampinio pasižymėjo Kurtas Zouma, o tašką jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Cristianas Pulišičius.

Trys taškai Franko Lampardo auklėtiniams bent iki sekmadienio vakaro leidžia pakilti į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Tarp lyderių jau įsispraudė ir „Manchester United“, surengusi įspūdingą spurtą Londono „West Ham“ tvirtovėje – 3:1.

„Plaktukai“ 38 min. po Tomašo Součeko įvarčio išsiveržė į priekį, tad į antrąjį kėlinį Ole Gunnarui Solskjaeriui reikėjo mesti savo pagrindines pajėgas – Bruno Fernandesą ir Marcusą Rashfordą.

Kėlinio antroje pusėje „Man Utd“ per 13 minučių pasižymėjo triskart (įvarčius mušė Paulis Pogba, Masonas Greenwoodas ir M.Rashfordas) bei iškovojo pergalę, leidusią pakilti į ketvirtąją vietą.

Priminsime, kad 10 „Premier“ lygos klubų (šeši Londono, du Liverpulio, „Southampton“ ir „Brighton“) nuo šiol į savo stadionus galės įsileisti iki 2 tūkstančių aistruolių, kurie privalo dėvėti apsaugines kaukes.