Anglijos galiūnų akistatoje – tvirta „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“

Londono „Arsenal“ klubas iškovojo žūtbūtinę pergalę kovoje dėl Anglijos čempionų trofėjaus. Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 3:1 nugalėjo „Premier“ lygos lyderį „Liverpool“.

„Kanonieriai“ su 49 taškais po šio laimėjimo tik dviem taškais atsilieka nuo Jurgeno Kloppo treniruojamų lyderių. Tiesa, abi šias komandas gali aplenkti „Manchester City“, turintis 46 taškus, bet žaidęs dviem mačais mažiau.

Londono „Emirates“ stadione vykusiame susitikime į priekį „Arsenal“ išsiveržė 14-ąją minutę, kai greitoje atakoje pasižymėjo Bukayo Saka.

„Liverpool“ pavyko išlyginti rezultatą per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai puikiai dėl kamuolio pakovojus Luisui Diazui šis nuo „Arsenal“ gynėjo Gabrielio rankos įskriejo į šeimininkų vartus.

Antrojo kėlinio viduryje, 67-ą minutę, „Arsenal“ vėl išsiveržė į priekį – „Liverpool“ gynėjas Virgilas van Dijkas ir vartininkas Alissonas Beckeris nesuprato vienas kito, o prieš save tuščius vartus išvydęs Gabrielis Martinelli smūgiuodamas neklydo.

88-ąją minutę „Liverpool“ neteko vieno žaidėjo, kai Ibrahima Konate užsidirbo antrą geltoną kortelę, o šeimininkų pergalę per pridėtą laiką įtvirtino Leandro Trossard'as.

Tai trečia iš eilės „Arsenal“ pergalė ir nutrūkusi keturių „Liverpool“ pergalių serija.