Ant bangos: A.Skerlos auklėtiniai Vilniuje iškovojo trečią pergalę iš eilės

Lietuvos futbolo A lygos naujokas Kauno „Hegelmann Litauen“ įgauna pagreitį po nelengvo sezono starto. Kauniečiai išvykoje 3:1 įveikė Vilniaus „Riterius“ ir laimėjo jau trečią kartą iš eilės.
Vilniaus „Riteriai“ – Kauno „Hegelmann Litauen“
Vilniaus „Riteriai“ – Kauno „Hegelmann Litauen“ / Valdo Knyzelio nuotr.

Andriaus Skerlos treniruojama „Hegelmann Litauen“ puikią progą pasižymėti gavo sužaidus vos kiek daugiau nei keturias minutes, kai „riteris“ Rokas Masenzovas baudos aikštelėje nugriovė Klaudijų Upstą.

Į „Riterių“ vartus buvo skirtas baudinys, kurį 6-ąją minutę realizavo Nauris Petkevičius.

Antrą kartą vilniečius į nokdauną svečiai pasiuntė pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai Vilius Armanavičius išvengė varžovų vartininko Luko Paukštės pinklių ir mušė į tinklą iš artimos distancijos.

79-ąją minutę „Riterių“ legionierius Olaide Badmusas sušvelnino rezultatą iki 1:2, kai kamuolys įkrito į tinklą po rikošeto, bet trumpai atgijusią intrigą užgesino Vilius Armalas, 84-ąją minutę pelnęs įvartį po pakelto kampinio.

Tris pergales iš eilės iškovojęs „Hegelmann Litauen“ klubas su 17 taškų per 14 rungtynių aplenkė „Riterius“ ir pakilo į penktąją vietą. Vilniečių sąskaitoje – 15 taškų per 13 mačų.