Antrasis Mariaus Žaliuko įvartis

Antrąjį įvartį šio sezono Škotijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmenybėse įmušė Marius Žaliukas, o lietuvių Edinburgo „Hearts” klubas šešioliktojo turo rungtynėse pateikė staigmeną, namuose 2:1 (2:1) įveikdamas Glazgo „Rangers” vienuolikę, kurioje vėl nebuvo registruotas Andrius Velička.
Marius Žaliūkas
Marius Žaliukas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visą susitikimą žaidęs M. Žaliukas 20 minutę įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.

Po trijų minučių Larea Kingstonas (23 min.) padvigubino rezultatą (2:0), o dar po trijų minučių Christos Karipidis (26 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir sušvelnino santykį – 1:2.

76-ąją rungtynių minutę antroji geltona kortelė buvo parodyta Lee Wallace'ui ir svečiai likusį laiką turėjo kiekybinę persvarą.

Nuo 81-os minutės, pakeitęs Bruno Aguiarą, Hearts” ekipai gintis nuo varžovų atakų pradėjo ir Deividas Česnauskis.

Dar du lietuviai – Audrius Kšanavičius ir Saulius Mikoliūnas – šeimininkų gretose nebuvo registruoti rungtynėms.

Po šios pergalės Hearts” futbolininkai su 29 taškais įsitvirtino trečioje vietoje ir iki septynių taškų sumažino atsilikimą nuo antroje pozicijoje esančios Glazgo Rangers” ekipos.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Glazgo Celtic” (40 tšk.) klubas, turo rungtynes namuose žaidžiantis su Inverness Caledonian Thistle” vienuolike.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Celtic”                                            15 13 1 1 39:15 40;
2. Rangers”                                       16 11 3 2 35:13 36
3. Hearts”                                          16 9 2 5 19:19 29;
4. Dundee United”                           15 6 5 4 20:17 23;
5. Hibernian”                                     15 5 4 6 19:22 19;
6. Kilmarnock”                                  15 6 1 8 14:21 19;
7. Aberdeen”                                     15 5  3 7 15:18 18;
8. Inverness Caledonian Thistle” 15 5 2 8 17:22 17;