Apmaudų dūrį prasileidęs „Atletico“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Ispanijoje – dar viena Madrido „Atletico“ nesėkmė. „La Liga“ pirmenybių titulą ginantis klubas svečiuose po atkaklios kovos 1:2 nusileido „Sevilla“ vienuolikei.
Koke ir Ivanas Rakitičius
Koke ir Ivanas Rakitičius / „Scanpix“ nuotr.

Ivanas Rakitičius jau 7-ąją rungtynių minutę šeimininkus išvedė į priekį, tačiau Diego Simeones auklėtiniams pavyko stabiliziuoti situaciją - 33-ąją minutę rezultatą išlygino Felipe.

Antrasis kėlinys klostėsi apylygiai, o lygiosios būtų buvęs dėsningas rezultatas, tačiau kitokių idėjų turėjo „Sevilla“ ekipa, pelniusi pergalingą įvartį pagrindiniam laikui artėjant prie pabaigos.

88-ąją minutę Lucasas Ocamposas tiksliu smūgiu nuginklavo Janą Oblaką ir padovanojo savo ekipai labai svarbią pergalę.

Po jo Sevilijos futbolininkai lieka antroje pozicijoje ir nuo Madrido „Real“ atsilieka 5 taškais.

Šalies čempionai „Atletico“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės ir su 29 taškais yra penkti.