Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Arsenal“ grįžo į pergalių kelią, sunkiai laimėjo ir „Man Utd“

Anglijos „Premier“ lygoje pergalėmis džiaugėsi du milžinai – Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“.
Oleksandras Zinčenka
Oleksandras Zinčenka / Scanpix/Action Images via Reuters nuotr.

Praėjusiame ture „Newcastle United“ klubui nusileidęs „Arsenal“ šį kartą namuose 3:1 parklupdė „Burnley“.

Išsiveržti į priekį „kanonieriams“ pavyko per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Leandro Trossard'as.

54-ąją minutę Joshas Brownhillas rezultatą išlygino, bet jau po trijų minučių „Arsenal“ vėl pirmavo, kai įvartį įmušė Williamas Saliba.

Pergalę 74-ąją minutę įtvirtino Oleksandro Zinčenkos įvartis.

„Arsenal“ atstovas Fabio Vieira 83-ąją minutę dar užsidirbo raudoną kortelę, bet tai laimėti Londono ekipai nesutrukdė.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ išvargo pergalę prieš „Luton“ klubą – 1:0.

Vienintelį įvartį „raudoniesiems velniams“ 59-ąją minutę įmušė švedas Victoras Lindelofas.

„Arsenal“ bent kuriam laikui prisivijo turnyro lyderį „Manchester City“, o „Man Utd“ yra septintoje pozicijoje.