Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Arsenal“ išplėšė pergalę įvarčiu paskutinėmis minutėmis

Londono „Arsenal“ nedominavo taip, kaip pirmajame Anglijos „Premier“ lygos ture, tačiau vis tiek pasiekė pergalę. Sostinės klubas namuose 2:1 palaužė Londono „West Ham“ pasipriešinimą ir laimėjo antrą kartą iš tiek pat galimų.
Eddie Nketiah ir Dani Ceballosas
Eddie Nketiah ir Dani Ceballosas / „Scanpix“ nuotr.

„Arsenal“ gana slogiai pradėjo rungtynes, bet pati pirmoji reali „kanonierių“ galimybė pasižymėti baigėsi įvarčiu.

25-ąją minutę po Pierre-Emericko Aubameyango perdavimo iš krašto įvartį galva iš artimos distancijos pelnė Alexandre'as Lacazette'as.

Rezultatą „plaktukai“ išlygino per bene pirmąją savo pavojingą progą 45-ąją minutę, kai Michailas Antonio išniro iš gynėjų globos „West Ham“ kontratakos metu ir nukreipė kamuolį į vartus po Ryano Frederickso tikslaus perdavimo.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ vis trūko iki tikslaus atakos užbaigimo, kol galiausiai lemiamą įvartį pavyko pelnyti jau pačioje mačo pabaigoje.

85-ąją minutę Dani Ceballosas atsidengė baudos aikštelėje ir atliko tikslų perdavimą Eddie Nketiah, kuriam teliko įmušti į vartus ir išplėšti „kanonieriams“ brangius tris taškus.

Iškovoję 6 taškus per du mačus Mikelio Artetos auklėtiniai kartu su Liverpulio „Everton“ ir Londono „Crystal Palace“ pirmauja „Premier“ lygoje. „West Ham“ per dvejas rungtynes taškų dar nepelnė.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?