Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Arsenal“ prapliupo įvarčiais – įspūdingai laimėtas Londono derbis

Anglijos futbolo čempionate įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, varžovų stadione net 6:0 (4:0) sutriuškinęs kitą Londono klubą „West Ham“.
Declano Rice'o įvartis.
Declano Rice'o įvartis. / Action Images via Reuters nuotr.

„Arsenal“ pirmą įvartį pelnė 32 min., kai kamuolį į tinklą pasiuntė Williamas Saliba.

Šeimininkai visiškai subyrėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, o įvarčiai pasipylė kaip iš gausybės rago. 41 min. baudinį įmušė Bukayo Saka, 44 min. rezultatą triuškinamu pavertė Gabrielis, o po 3 minučių vyšnaitę ant torto uždėjo Leandro Trossardas.

Antrajame kėlinyje po ramios pradžios „West Ham“ vėl patyrė du smūgius per itin trumpą laiką. 63 min. dar kartą pasižymėjo B.Saka, o 66 min. įvartį į savo sąskaitą įsirašė ir Declanas Rice'as.

Po šios pergalės „Arsenal“ taškų sąskaita išaugo iki 52 taškų ir tai leido komandai pasivyti antrąją vietą užimančią „Manchester City“ komandą.

Pažeminimą sugėręs „West Ham“ (36 taškai) lieka aštuntas.