„Arsenal“ tvirtina lyderio pozicijas

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos iš 7-ojo turo nukeltos rungtynės. Čempionate pirmaujantis Londono „Arsenal“ dar labiau sutvirtino pozicijas, namuose 4:0 pranokęs Liverpulio „Everton“.
Bukayo Saka
Bukayo Saka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

40-ąją minutę šeimininkus puikiu smūgiu iš aštraus kampo į priekį išvedė Bukayo Saka, o prieš pat pertrauką persvarą įtvirtino Gabrielis Martinelli.

71-ąją minutę greitą „kanonierių“ ataką užbaigė Martinas Odegaardas, o 80-ąją tašką padėjo G.Martinelli.

Tai buvo trečias Londono ekipos laimėtas mačas iš eilės.

Po pergalės „Arsenal“ padidino atotrūkį nuo titulą ginančio „Manchester City“ iki penkių taškų.

„Liverpool“ namuose 2:0 Virgilo Van Dijko ir Mohamedo Salaho įvarčių dėka pranoko „Wolverhampton Wanderers“ ekipą.

Tuo tarpu FA taurės aštuntfinalyje „Manchester United“ buvo priversta vytis varžovus, bet galiausiai 3:1 nugalėjo Londono „West Ham United“.

Kitam Londono klubui „Tottenham Hotspur“ sekėsi kur kas prasčiau. Antonio Conte vyrai svečiuose 0:1 krito prieš „Sheffield United“.