Aštuonių įvarčių drama: „Real“ šventė itin reikalingą pergalę

Karimas Benzema pelnė tris įvarčius, o Madrido „Real“ šventė pergalę pasiruošimo etape. „Karališkieji“ 5:3 palaužė Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Pergalė atnešė Madrido komandai trečiąją vietą „Audi“ taurės turnyre, vykstančiame Miunchene.

K.Benzema puikiai realizavo progas ir mušė įvarčius 12-ąją, 27-ąją bei 53-ąją minutėmis, bet Stambulo komanda sugebėjo rasti nemažai spragų varžovų gynyboje.

Garry Rodriguesas (6 min.), Nabilas Diraras (34 min.) ir Ozanas Tufanas (59 min.) neleido „Real“ ekipai bėgti į priekį.

Vis tik nugalėtojo klausimą išsprendė Nacho Fernandezo ir Mariano Diazo tikslūs smūgiai, atitinkamai 62-ąją ir 79-ąją minutėmis.

Per pasiruošimo etapą „Real“ futbolininkai buvo iškovoję tik vieną pergalę, kai po baudinių serijos nugalėjo Londono „Arsenal“.

Tačiau „karališkieji“ 1:3 krito prieš Miuncheno „Bayern“, 3:7 buvo sutriuškinti Madrido „Atletico“ ekipos ir 0:1 pralaimėjo Londono „Tottenahm Hotspur“ komandai.