„Atletico“ kluptelėjimas savaitgalį „Barcelona“ ekipai pavertė kone idealiu

Ispanijos „Primera“ lygoje čempionės titulą ginanti „Barcelona“ po šio savaitgalio švenčia. Šeštadienį suklupo Madrido „Real“ ekipa, o sekmadienio vakare du taškus išvarstė ir „Atletico“, tad katalonai dar labiau įsitvirtino viršūnėje. Tuo tarpu „Villarreal“ savo įspūdingą nepralaimėtų mačų seriją pratęsė iki 12-os.
„Atletico“ – „Villarreal“
„Atletico“ – „Villarreal“ / „Scanpix“/AP nuotr.

„Atletico“ futbolininkai sekmadienį namuose nesugebėjo įveikti „Villarreal“ ekipos – mačas baigėsi 0:0.

Dvylika smūgių į vartus atlikusiems „Colchoneros“ futbolininkams atakose tiesiog pritrūko tikslumo.

Verta paminėti, kad abi ekipos yra geriausiai besiginančios „Primera“ komandos, tad daug įvarčių tikėtis ir nebuvo galima.

Pirmojo kėlinio viduryje po kampinio „Villarreal“ gynėjas Daniele Bonera iššvaistė puikią progą, kai jo smūgis galva nepataikė į vartų plotą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, likus penkioms minutėms, idealia situacija nepasinaudojo „Atleti“ atakų lyderis Antoine'as Griezmannas.

Antrajame ketvirtyje „Geltonųjų“ vartininkas Alphonse Areola akrobatišku šuoliu virš vartų nukreipė Angelio Correa smūgį. mačui einantį į pabaigą pergalės „Atletico“ vos neišplėšė buvęs „Villarreal“ narys Luciano Vietto, bet ir jo smūgis buvo atremtas.

Tašką iškovoję „Atletico“ futbolininkai su 55 taškais dabar vienu taškeliu lenkia „Real“. Vis dėlto Ispanijos sostinės klubai jau turėtų susirūpinti, mat „Barcelona“ užtikrintai pirmauja su 63 taškais, o liko jau tik 13 mačų.

49 taškus turintis „Villarreal“ užtikrintai žengia ketvirtas.