Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Atletico“ vargai tęsiasi: neįveikė „submarinų“

Madrido „Atletico“ ekipai Ispanijos čempionų titulo gynyba toliau sekasi sunkiai – Diego Simeone auklėtiniai 2:2 išvykoje sužaidė su „Villarreal“.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Atletico“ ekipą į priekį išvedė Angelis Correa, pasižymėjęs 10-ąją minutę įspūdingu įvarčiu iš aikštės vidurio.

Gerrardas Moreno galėjo išlyginti rezultatą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio, o pirmas prie kamuolio suskubęs Danielis Parejo mušė įvartį, kurį po VAR peržiūros dėl žaidimo ranka anuliavo arbitras.

Galiausiai kamuolys svečių vartuose atsidūrė 29-ąją minutę, kuomet sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo Pau Torresas.

Antrąjį „Villarreal“ įvartį sukūrė du Moreno. Gerardas Moreno 58-ąją minutę išvedė Alberto Moreno vieną prieš vartininką, o šis smeigė įvartį.

„Atletico“ tašką iškovojo po Geoffrey Kondogbia tikslaus smūgio 67-ąją minutę. Tiesa, jis rungtynių nebaigė dėl per pridėtą teisėjo laiką gautos antros geltonos kortelės.

Madrido komanda su 33 taškais yra ketvirtoje vietoje „La Liga“ lentelėje, „Villarreal“ žengia aštuntoje vietoje – turi 29 taškus.

Madrido „Real“ yra Ispanijos čempionato lyderis – yra surinkęs 49 taškus.