„Banga“ iškovojo pirmąją pergalę A lygoje

Gargždų „Banga“ atsidarė savo taškų sąskaitą šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje. Gargždiškiai namuose 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“.

Pirmasis įvartis krito 12-ą minutę, kai apmaudžiai į savo vartus kamuolį nukreipė Edwardas Sarpongas.

„Bangos“ pergalę 68-ą minutę įtvirtino Roberto Vėževičiaus po kampinio galva pelnytas įvartis.

Dviem pralaimėjimais prieš „Panevėžį“ ir Vilniaus „Žalgirį“ sezoną pradėjęs Gargždų klubas po pirmosios pergalės lygos dugne paliko vienintelę taškų dar neturinčią komandą - Vilniaus „Riterius“.

Savo ruožtu „Džiugas“ lieka su 3 taškais, kuriuos iškovojo pirmajame ture netikėtai nugalėdamas čempioną „Žalgirį“.