„Banga“ pasiekė trejus metus lauktą pergalę – vienu įvarčiu patiesė „Riterius“

Gargždų „Banga“ nutraukė net 13-ikos nelaimėtų rungtynių prieš „Riterius“ seriją – Vilniuje triumfavo 1:0.

Paskutiniai trys šių komandų tarpusavio susitikimai A lygoje buvo pasibaigę lygiosiomis, o pastarąjį kartą „Banga“ pergalę šventė daugiau nei prieš trejus metus – 2020 m. birželį.

Nuo to laiko „Riteriai“ iškovojo šešias pergales, o septyni mačai baigėsi lygiosiomis.

Vienintelį įvartį šįkart, 18-ą susitikimo minutę, pelnė Dovydas Norvilas, nuginklavęs vartininką fantastišku tolimu smūgiu.

63 proc. laiko kamuolį kontroliavę „Riteriai“ rungtynes baigė dešimtyje – 83-ią minutę buvo pašalintas Francisco La Mantia.