„Banga“ pirmą kartą šiemet įveikė telšiškius

Svarbią pergalę lenktynėse dėl 4-osios vietos „TOPsport A lygoje“ iškovojo puikią savaitę sužaidusi Gargždų „Banga“. 31-ajame ture gargždiškiai svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Tai buvo pirmoji gargždiškių pergalė šiais kalendoriniais metais tarpusavio susitikimuose.
LFF taurės pusfinalis „Kauno Žalgiris“ – Gargždų „Banga“
Gargždų „Banga“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę standartinės padėties metu. Po Konstantino Šulco pakelto kampinio įvartį galva pelnė Antonio Lara.

„Bangai“ pirmame kėlinyje pavyko realizuoti dar vieną progą – 35-ąją minutę baudinį realizavo Ignas Venckus.

Per likusį laiką telšiškiams išlyginti rezultato ar sušvelninti skirtumo nepavyko.

„Banga“ šiuo metu su 40 taškų rikiuojasi ketvirtoje vietoje, tuo metu „Džiugas“ turi 32 taškus ir yra aštuntas.