„Barcą“ svečiuose sudaužęs „Real“ – Karaliaus taurės finale

Paskutinis šio sezono „El Clasico“ trečiadienio vakarą baigėsi vienos komandos benefisu. Karaliaus taurės atsakomajame pusfinalyje Madrido „Real“ svečiuose net 4:0 sutaršė „Barcelona“ futbolininkus bei žengė į finalą.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / „Scanpix“ nuotr.

Prieš savaitę Madride 1:0 buvo laimėjusi „Barcelona“.

Šį kartą vaizdas buvo priešingas.

Baigiantis pirmam kėliniui svečius į priekį išvedė Vinicius Junioras, o 50-ąją minutę Karimas Benzema persvarą įtvirtino.

Lūžis įvyko 58-ąją minutę, kai už Francko Kessié pražangą prieš V.Juniorą buvo skirtas baudinys, kurį užtikrintai realizavo K.Benzema.

81-ąją minutę K.Benzema greitos atakos metu pelnė ir trečią savo įvartį bei padėjo tašką.

Finale „Real“ žais su Pamplonos „Osasuna“, kuri diena anksčiau po pratęsimo eliminavo Bilbao „Athletic“.

Madrido komanda Karaliaus taurę yra laimėjusi 19 kartų ir dar 20 žaidė finale.

Devintoje Ispanijos lygos vietoje esanti „Osasuna“ prieš 18 metų vienintelį kartą pasiekė taurės finalą, bet pralaimėjo Sevilijos „Real Betis“.