„Barcelona“ laimėjo, L.Messi realizavo tik vieną baudinį iš dviejų

Pergales Ispanijos futbolo lygoje iškovojo lyderiai – „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubai.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ namuose 1:0 palaužė „Real Valladolid“ klubą. Vienintelį įvartį nuo 11 metrų žymos 43-ią minutę pelnė Lionelis Messi.

85-ą minutę L.Messi dar kartą stojo prie žymos, bet Jordi Masipas šį argentiniečio baudinį atrėmė.

„Atletico“ žaidė išvykoje, bet identišku rezultatu 1:0 palaužė „Rayo Vallecano“ ekipą. 74-ą minutę pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

„Barcelona“ su 54 taškais pirmauja lygoje, „Atletico“ su 47 taškais pakilo į antrą poziciją.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?