Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Barcelona“ turėjo vytis varžovus, bet galiausiai šventė pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos 27-ojo turo rungtynės. Lyderė „Barcelona“ turėjo paplušėti namuose kovodama su autsaidere „Rayo Vallecano“. Priešpaskutinę vietą užimantys svečiai iš Madrido pirmieji pelnė įvartį, bet į tai katalonai atsakė trimis taikliais dūriais – 3:1.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę nuo šeimininkų gynėjų pabėgo ir puikiu įvarčiu svečius į priekį išvedė Raulis De Tomasas.

Visgi dar iki pertraukos Gerardas Piquet (38 min.) rezultatą išlygino, o antroje rungtynių pusėje taškus ant „i“ sudėjo baudinį realizavęs Lionelis Messi (50 min.) bei Luisas Suarezas (82 min.).

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję Ernesto Valverde auklėtiniai turi 63 taškus ir septyniais lenkia Madrido „Atletico“.

Pastarasis klubas šeštadienį 1:0 pranoko kitą sostinės ekipą „Leganes“.

Pergalingą įvartį 50-ąją minutę pelnė Saulis.

Dar viena dvikova tarp Vitorijos „Alaves“ ir „Eibar“ pasibaigė taikiai 1:1.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?