„Barcos“ 17-metis talentas patyrė nemalonų krikštą, o katalonai išleido pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 20-ajame ture – prarasti „Barcelona“ klubo taškai. Xavi auklėtiniai svečiuose 1:1 sužaidė su „Granada“ futbolininkais.
Gavi pražanga
Gavi pražanga / „Scanpix“ nuotr.

Puikią sportinę formą po Naujųjų metų demonstruojantis Luukas de Jongas 57-ąją minutę išvedė svečius į priekį po Dani Alveso rezultatyvaus perdavimo.

Nyderlandų futbolininkui tai buvo antrasis tikslus smūgis per dvejas sausį sužaistas rungtynes, tačiau skirtingai nei rungtynėse Maljorkoje, šįkart pergalės šis įvartis negarantavo.

„Barcelona“ ekipos padėtis stipriai susikomplikavo 80-ąją minutę, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Gavi.

17-metis katalonų klubo talentas pirmą kartą karjeroje buvo išvarytas iš aikštės, o „Barcai“ per likusį laiką teko atsimušinėti.

Granados futbolininkai persvara aikštėje pasinaudojo – 89 min. pasižymėjo Antonio Puertas.

Pergalė katalonus būtų pakylėjusi net į trečiąją poziciją, tačiau dabar ekipa su 32 taškais lieka šešta.

„Granada“ (24 tšk.) užima 12-ąją poziciją.