Barselonoje – L. Messi diriguotas penkių įvarčių šou

Dėl politinių neramumų savaitgalio rungtynių su Madrido „Real“ nežaidę ir kiek pailsėję „Barcelonos“ futbolininkai sukauptą energiją išliejo rungtynėse prieš Valjadolido „Real“ ekipą. Katalonai Ispanijos „La Liga“ rungtynėse varžovus sutriuškino 5:1 ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

„Barcą“ į priekį vedė Lionelis Messi, pelnęs du įvarčius (34 ir 75 min.) ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Argentinietis svariai prisidėjo ir prie pirmojo šeimininkų įvarčio, kurį po puolėjo perdavimo ir rikošeto jau 2-ąją minutę pasiekė gynėjas Clement'as Lenglet.

Po įvartį „Barcai“ pelnė Arturo Vidalis (29 min.) ir Luisas Suarezas (77 min.).

Valjadolido komandai 15-ąją minutę vienintelį įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Kiko.

22 taškus surinkusi „Barcelona“ aplenkė „Granados“ ir Madrido „Atletico“ klubus.

Pastarasis antradienio vakarą nesugebėjo įveikti „Alaves“ vienuolikės – rungtynės baskų teritorijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Atletus“ į priekį 70-ąją minutę buvo išvedęs Alvaro Morata, bet lygiąsias „Alaves“ ekipai 83-ąją minutę gražiu įvarčiu išplėšė Lucas Perezas.

„Atletico“ su 20 taškų dabar rikiuojasi trečioje vietoje, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau už „Barcą“.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?