Baudinį atrėmęs „Manchester United“ nokautavo varžovus ir grįžo į pergalių kelią

Po dviejų iš eilės pralaimėjimų Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ atsitiesė ir iškovojo pergalę, išvykoje 3:0 įveikdamas „Southampton“ vienuolikę. Visus reikalus Mančesterio klubas išsprendė per kelių minučių atkarpą pirmajame kėlinyje.

„Southampton“ per keturis pirmuosius turus patyrė visus keturis pralaimėjimus ir lieka be taškų.

Šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, kai 18-metis Tyleris Diblingas 33-ią minutę pergudravo Diogo Dalotą ir uždirbo 11 metrų baudinį. Tačiau Andre Onana atrėmė Camerono Archerio smūgį.

Po kelių minučių jau patiems „Southampton“ futbolininkams teko traukti kamuolį iš savų vartų.

Svečiai įžaidė kampinį, Bruno Fernandesas pekėlė kamulį į baudos aikštelę, o Matthijs de Ligtas galva smūgiavo į vartus

41-ą minutę savo pirmąjį sezono įvartį pelnė Marcusas Rashfordas – pasitaisė kamuolį už baudos aikštelės kairiajame atakos krašte ir dešine koja pasiuntė jį į tolimąjį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje „Southampton“ nebegrasino „raudoniesiems velniams“, o 79-ą minutę liko žaisti dešimtyje, kai Jackas Stephensas už pražangą prieš Alejandro Garnacho užsidirbo raudoną kortelę.

Trečią rungtynių įvartį „Manchester United“ pelnė per teisėjo pridėtą laiką (90+6 min.), kai primigusius šeimininkų gynėjus nubaudė A.Garnacho, vienu lietimu „uždaręs“ perdavimą iš krašto.

„Manchester United“ iki nacionalinių rinktinių pertraukos buvo patyręs du pralaimėjimus iš eilės – 1:2 nusileido „Brighton & Hove Albion“ ir 0:3 „Liverpool“ ekipai.